شهریور ۱۳۹۵ - پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفان | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفان

عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (۱۱۴)

عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)

تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در شبکه های مجازی که برای طرفداران خود به اشتراک گذاشته اند. تصاویر جشن مربوط به ابد و یک روز و بازیگران آن و تصاویر بازیگران در جاهای مختلف که برای شما هم جالب است. 

 

جشنی دیگر و مراسمی دیگر که دوباره ستاره های سینما را دور هم جمع کرد تا بهانه ای باشد برای تقدیر از هم، سلفی گرفتن و عرضه جدیدترین دستاورد های صنعت مد و پوشاک در سطحِ ملی. جشن منتقدان و نویسندگان سینما شب گذشته در تالار وحدت برگذار شد و با عکس هایی از این جشن مطلب را شروع می کنیم.

 

خنده های تحت فشارِ فاطمه خانم معتمد آریا به شوخیِ ضعیف یکی از مجریان عزیز.

عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)جایزه های این جشن را هم بچه های “ابد و یک روز” بُردند. قرار شد از جشن بعدی الکی عزیزان را به زحمت نیاندازند و خودشان تندیس ها و لوح ها را برای نوید محمدزاده و سعید روستایی پست کنند و این همه آدم را مسخره خودشان نکنند! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)پانته آ پناهی ها و طناز طباطبایی در حاشیه این مراسم. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)– مگه ما مسخره پدرتونیم هِی مراسم میگیرید و دعوت میکنید و بعد کلی معطلی جایزه ها رو میدید به همون قبلیا؟!

(البته لحن اعتراضات رخشان بنی اعتماد خیلی تند تر بود و ما در اینجا کمی خفیفش کردیم)

عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)امیرحسین آرمان و لادن مستوفی در حاشیه این مراسم. پوشیدن تیشرت ساده و پیراهن دکمه باز از روی آن، مُدی بیات که به لطف مهران مدیری و دورهمی اش دوباره روی بورس آمده است. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)شبنم خانم مقدمی هم یکی دیگر از جوایز را از گروه “ابد و یک روز” به خود اختصاص داد.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)برندهای وطنی در سرمایه گذاری روی پریناز آنقدر دست روی دست گذاشتند که “سن لوران” او را از چنگشان در آورد! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)از معدود خوبی های این مراسم این بود که مار را تا چند ماهی از عکس های طناز طباطبایی تأمین خواهد کرد و تا آن موقع نباید نگران درخواست ها، کامنت ها و دایرکت های شما عزیزان مِن باب عکسی از طناز باشیم! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)گویا به نوید گفته بودند که به یک “خز پارتی” دعوت است و او با این تیپ دهه چهلی راهی مراسم شده بود، ولی وقتی فهمید ایستگاهش را گرفته اند، سریع کاپشن چرم مشکی اش را با این کاپشنِ ریاست جمهوری عوص کرد تا خیلی خیت نباشد! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)برویم سراغ باقی عکس ها. سلفی لیلا رجبی و همسر جان در کنار مهدی طارمی و حسین ماهینی در جشن تولد پر سر و صدا و اعیانی ای که حسین ماهینی برای خودش گرفته بود. حتی در بخشی از میهمانی خودش را با کادوی چند میلیونی ای که برای خودش گرفته بود سورپرایز کرد و با ذوق خودش را بغل کرده و از شادی اشک ریخت! امروز عصر هم قرار است با خودش به یک رستوران شیک در درکه برود.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)همزمان با جشن بالا، جشنواره چلچراغ هم – با چ چ خ* کمتر – در حال برگزاری بود که میلاد کی مرام در آن حضور داشت.

 

*”چ چ خ” علی رغمِ شباهت موجود، هیچ ارتباطی به آواهای ارتباطی با چهارپایان ندارد و نمادی اختصاری و رسمی مربوط به مراسم ها و جشن هاست. مخفف عبارت “چگالیِ چهرهِ خفن” است که از موضوعات مهم این مدل جشن ها به شمار می آید و میزان مهم بودن آن جشن یا مراسم را نشان می دهد! واحد شمارش چ چ خِ هر مراسم؛ “چهره بر متر مکعب” است.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)خبر رسید که متاسفانه محمدرضا لطفی و فرهنگ شریف، با دیدن این عکس یک بار دیگر به رحمت خدا پیوستند.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)پارس ناز : احسان علیخانی و نگاهی مملو از “اوه اوه چه خبره اینجا؟!” در حاشیه جشن چلچراغ. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)امیرحسین صدیق در پشت صحنه پروژه جدیدشان. البته این پروژه ربطی به سینما ندارد و یک پروژه عمرانی – ساختمانی است!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)ممنون از امیر قادری عزیز که با این عکس زیبا یاد و خاطره سلطان ایرج قادری را زنده کرد. روحش شاد و قرین آرامش.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)منصور خان پورحیدری بار دیگر محتاج دعاهای شما عزیزان است. در این شب عزیز جنتلمنِ فوتبال ایران را فراموش نکنید.
پست آرزوی سلامتی علی پروین برای دوست و هم بازی قدیمی اش را شاهد هستید.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)مریلا زارعی در جشن چلچراغ.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)عکس یادگاری مهدی مهدوی در کنار یک پلنگ تایلندی. البته این پلنگ تایلندی کاملاً بی خطر است. مهدی جان از آن پلنگ های سرحال و پر خطر تایلندی هم عکس بگذار! جای دوری نمی رود! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)عکسهای بازیگران سیما خانم تیرانداز و یک عکس نیمه هنری در عمارت مسعودیه همراه با توصیه ای عجیب به فالوئر هایش! چشم خاموش نمی کنیم ولی شما هم این عینکت را قرض بده تا هنگام خواب خیلی به مشکل نخوریم! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)وقتی آدم عکس را می بیند اولین برداشتش این است که یک اتفاق تلخ افتاده و یا به یک ماجرای غمبار و تراژیک اشاره شده است. کپشن را که میخوانیم متوجه میشویم حدسمان کاملاً صحیح بوده است!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)فرهاد اصلانی، روح الله حجازی و مسعود سلامی به همراه جایزه هایشان در جشن چلچراغ. جایزه هایی که بیشتر بهشان می آید برای تجلیل از قهرمانان ورزش زورخانه ای تقدیم شده باشد تا یک جشن سینمایی – فرهنگی! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)تیم ملی بسکتبال کشورمان با درخشش حامد حدادی قهرمان چلنج کاپ آسیا شد و حامد جشن قهرمانی اش را با خواهر زاده فقسلی اش برگزار کرد. تبریک و خسته نباشید به عزیزان بسکتبالیست کشورمان که یک سر و گردن بالاتر از بسکتبال آسیا هستند. البته این موضوع در مورد حامد دقیقاً “یک سر و گردن و سرشانه” بالاتر میشود! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)– دخترم امروز هم مثل دیروز کلی سنجاق رو دستمون موند.

+ اشکا نداره بابایی. خدا بزرگه.

(و سپس عکسِ زیر)
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)افتخاری دیگر! الناز شاکردوست، مانکن جدید کمپانی بین المللی Zebra که از دیرباز در صنعت لوازم التحریر فعالیت دارد.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)عمو فرج گل سفیدی و آقا بهزاد رحیم خانی، دو تن از خوب های روزگار.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)نهار دوستانه رضا رویگری و همسر جان در کنار دوست عزیزشان. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)شکر خدا حال مهدی خیلی خوب است و به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد. امیدواریم هیچ جوانی هیچگاه رنگ بیمارستان را نبیند. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)حامد جان مواظب باش نیو استایلِ در پیش گرفته مغایرتی با اُلداَرزش ها نداشته باشد.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)سلفی مهراب قاسمخانی با یک پاندای خسته در باغ وحش پکن. تا جایی که میدانم همه پانداهای موجود در کره زمین خسته هستند و این صفت در مورد پانداها خیلی خاصیت ندارد! البته استثناهایی هم وجود دارد. مثل پاندای کونگ فو کار و پاندای عزیزی که شب ها جلوی رستوران نایب جردن قِر می دهد و پول میگیرد.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)سلفی یگانه پنکه ی عالم موسیقی در کنار یگانه پلاستیکِ عالم سینما.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)سلفی حامد جان کمیلی و همکاران در حاشیه جشن تولد بهروز شعیبی در پشت صحنه کار جدید عزیزان. ویشکا آسایش هم در عکس حضور دارد. تبریک فراوان به آقا بهروز. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)خیلی هم نیاز به کپشن نیست. خودمان داریم می بینیم و متوجه می شویم که تیپ زده و در حال رفتن به یک جایی هستید. به سلامت. از کنار دیوار بروید.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)عکسی آتلیه ای از ستاره خانم اسکندری در حال شادمانه گذشتن از آستانه اجبار. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)معنی “تجربه ای متفاوت” را هم به لطف کامبیز دیرباز فهمیدیم! نوشته سعید نعمت الله، ساخته بهرنگ توفیقی با بازی کامبیز دیرباز و اسمی متشکل از نام یک خانم، تجربه ای است که هیچگاه در تلویزیون پیش نیامده و کاملا بکر و اتفاقی نو در تاریخ سینما و تلویزیون کشور است!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)با نزدیک شدن به ماه محرم باشگاه های بدنسازی روزهای شلوغی را سپری می کنند و پر مشتری تر از هر زمانی هستند. البته این توضیحات ربطی به سلفی “مشکوک طور”ِ مهدی مدرس ندارد و یک فکت عمومی بود!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)عکسی جالب که مجید خان مظفری بمناسبت تولد دخترش نیکی به اشتراک گذاشت. عکسی که نشان میدهد در دوران تولد نیکی، شهرام صولتی بیشتر از هر هنرمند دیگری روی بورس بوده است!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)سلفی علی جان عظیمی خواننده خوب و صاحب سبک کشورمان به همراه بهرام رادان در حال لندن گردی.  که من باد میشم میرم تو موهات، حرف میشم میرم تو گوشات …
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)مهدی پاکدل، امیرحسین مدرس و همکار عزیزشان در روزهای ضبط فیلم سینمایی “نرگس مست”.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)حمایت قاطع و همه جانبه ترانه علیدوستی از مانی حقیقی و اصغر فرهادی در واکنش به اظهارات یکی از نشریات داخلی. گویا عزیزان از این نشریه شکایت کرده اند و خانه سینما هم بیانیه داده که تا آخر پشتشان است، ولی باید در نظر بگیرند که زور دولت و وزارت ارشاد هم به این نشریه نرسیده و نباید انتظار خاصی از نتیجه پیگیری های خود داشته باشند. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)در این میان کیهان ملکی تصمیم گرفت فیلم فروشنده و تصمیم هیئت انتخاب اسکار را بکوبد. مزاحمش نمیشویم. بکوب عزیزم! 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)زحمتِ پیام پزشکی این هفته را بهاره رهنما کشیده است. “میگرن خر است”.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)اشکان جان خطیبی در ادامه اروپاگردی اش به هلند و موزه ونسان ون گوک رسیده است و همانطور که میبینید با دیدن آثار هنری و حجم هنر و نبوغ این نقاش افسانه ای تصمیم به خودکشی گرفته است.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)توئیت بدون شرح مهناز افشار، در انتظارِ بازگشتِ یار. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)قیافه کاوه آفاق، وقتی متوجه میشود در جشن سالانه یکی از نهادهای رسمی نامزد بهترین خواننده سبک “پاپ” شده است :)) 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)لیلا اوتادی پس از پیدا کردن کپشن ادبی مناسب و مورد نظر، عکس جدیدش را آپلود کرد.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)پرویز پرستویی، همایون اسعدیان و یکی از دوستان در حال قدم زدن در خیابان های چین. اساتید فصل خوبی را برای سفر به شرق دور انتخاب کرده اند. فصلی خوش آب و هوا و سرشار از زیبایی های بصری و غیر بصری!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)نه اشتباه نکنید، این عکس هیچ ارتباطی به پروژه های تاریخی ندارد و مربوط به مراسم دیشب جشن چلچراغ است! فقیهه سلطانی دیشب سنگ تمام گذاشته بود!
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)شما را با تعدادی بیمارِ فرصت طلب و عقده ای آشنا میکنم. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)آخرین مدالمان در پارالمپیک هم طلایی بود. بچه های زحمتکش تیم والیبال نشسته گل کاشتند و بار دیگر نشان دادند که ایران قدرت بلامنازع والیبال نشسته در دنیاست. 
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)ولی طلای مرتضی مهرزاد خیلی دلچسب تر از طلای بقیه بود. وقتی جوان قد بلند و گوشه گیری را بخاطر می آوریم که به همراه مادر از درد ها و رنج هایش در برنامه ماه عسل می گفت. از طعنه ها و تمسخر ها و آزارهای دیگران که او را مجبور به ترک تحصیل و خانه نشینی کردند.

 

اما حالا او یک قهرمان است. در طول ایام برگزاری پارالمپیک هیچ سایت و رسانه معتبری در دنیا باقی نماند که درباره مرتضی ننویسد و او را نستاید. فقط او میتوانست خود را از کنج خانه به سکوی قهرمانی پارالمپیک بکشاند. فقط یک ابرمردِ دوست داشتنی به نام مرتضی مهرزاد.
عکس بازیگران و افراد مشهور ایرانی در فضای مجازی (114)

 

برترین ها

 

 

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

گریم های بی نظیر که اکثرا مردانه هستند روی صورت یک زن پیاده سازی شده است که باعث اعجب همه بازدید کنندگان شده است. گریم را می توان به نوعی جادوی سینما نامید. بارها و بارها پیش آمده که چهره بازیگران با استفاده از این کار به طور کامل تغییر کرده و یا حتی شبیه به موجودات افسانه ای شده است.

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

کاربرد این روش تنها در صنعت سینما نیست و اشخاص با سلیقه های متفاوت می توانند این هنر را دنبال کنند. به همین دلیل می خواهیم به خبری جالب در این رابطه بپردازیم.«لوسیا پیتالیس» (Lucia Pittalis) هنرمندی ایتالیایی است که می تواند با استفاده از گریم، خودش را به شکل شخصیت های مشهور درآورد.

 

وی برای این کار ساعت ها زمان صرف می کند و تصاویر خود را در حساب اینستاگرامش به اشتراک می گذارد.به گزارش پارس ناز هنرمند و نقاش ۴۵ ساله به علت علاقه شدید به رنگ ها، شیفته گریم شد و تصمیم گرفت این کار را دنبال نماید.وی در این رابطه توضیحاتی ارائه نموده که در ادامه آن ها را با یکدیگر می خوانیم:

 

من ۴ سال پیش در شب هالووین تصمیم گرفتم خودم را به شکل شخصیت های مشهور درآورم. برای نخستین کار شخصیت «لیمی کِلمیستر» (Lemmy Kilmister) را انتخاب نمودم و نتیجه به حدی رضایت بخش بود که حتی دوستانم نیز به اشتباه افتادند. من علاقه زیادی به این کار دارم و می توانم تعجب دیگران را برانگیزم.

 

اگر فردی از نزدیک به چهره ام نگاه کند، احتمالا به نقاشی روی صورت من پی خواهد برد، اما اشخاصی نیز وجود دارند که واقعا مرا با هنرمندی دیگر اشتباه می گیرند. یکی از جالب ترین اتفاقات، اشتباه یک گروه موسیقی در دعوت من به عنوان گیتاریست بود، زیرا من خودم را شبیه او درآورده بودم.

 

معمولا سه تا پنج ساعت زمان می برد تا خانم لوسیا چهره اش را دگرگون سازد. وی از ابزارهای حرفه ای تئاتر استفاده می کند که علی رغم نتیجه مطلوب، هزینه زیادی به همراه دارد.در ادامه نگاهی به این تصاویر و هنر خانم پیتالیس می اندازیم.

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

گریم های بی نظیر

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

این خانم زیبا به همه شکلی تغییر چهره می دهد

 

 

داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان

داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان

عکس های جدید بازیگران و ستاره های خارجی که در صفحات اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است و ما هم منتخب آن ها را برای شما به نمایش گذاشته ایم. اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند.

 

حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

«ریحانا» و موهایی که چیزی نمانده به نوک پاهایش برسند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانعکاس مجله ال باید تلاش زیادی کرده باشد تا بتواند «مایلی سایرس» را با این ژست آرام به تصویر بکشد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«رایان گاسلینگ» و «اما استون» در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در حال مصاحبه در رابطه با فیلم جدیدشان به نام «LaLaLand».
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آدریانا لیما» و «رایان سیکرست» که این روزها با رابطه عاشقانه شان روی زبان ها هستند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«مارک والبرگ» سر صحنه فیلمبرداری فیلم «افق آب های عمیق» که از 30 سپتامبر اکران خواهد شد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جاستین تیمبرلیک» در حال احترام گذاری به فستیوال فیلم تورنتو.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جیسون موموا» و «سوکی واترهوس» در مراسم افتتاحیه فیلم «The Bad Batch» در جشنواره فیلم تورنتو.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جنسن اکلس» و «جرد پادالکی» زیاد اهل تاکسیدو پوشیدن نیستند، اما وقت هایی هم که می پوشند جزء بهترین ها می شوند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«بردلی کوپر» در حال انجام ورزش روزانه اش در سانتامونیکا با این ریش و سبیل ها و عینک آفتابی طوری خودش را استتار کرده که اعضای خانواده اش هم به سختی می توانند او را شناسایی کنند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانظاهرا «میشا کالینز» به دلیل نامشخصی به شدت تحت نظر قرار دارد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانبه گزارش پارس ناز «کیت وینسلت» و «لیام همزورث» در یکی از نمایش های خصوصی فیلم «خیاط» که از تولیدات سال 2015 سینمای استرالیا است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«هایلی استینفیلد» جلوی دوربین هالیوود ریپورتر به بهانه فیلم جدید او به نام «The Edge of Seventeen» که نوامبر امسال در سینماها اکران خواهد شد و هایلی به خاطر آن خیلی به خودش افتخار می کند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانهالیوود ریپورتر با این عکس تولد سی و نه سالگی «تام هاردی»، ستاره فیلم هایی همچون «مکس دیوانه» و «بازگشته»، را به او تبریک گفت.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جی جی حدید» و «زین مالیک» با لباس هایی کاملا هماهنگ در شوی لباس ورساچه.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«امیلی بلانت» و «سیِنا میلر» با این عکس خواسته اند هیچ شکی در این که دوستان خیلی خوبی برای هم هستند باقی نماند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«راک» دائم در حال سفر از این شهر به آن شهر و از این کشور به آن کشور است و مدام جلوی دوربین و در حال فعالیت است، اما هیچ گاه این خنده دوست داشتنی را از هواداران خود دریغ نمی کند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جولیان مور» و دختر چهارده ساله اش لیو در شوی لباس «رالف لورن» در هفته مد نیویورک.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جرارد باتلر» با این عکس اعلام کرده در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به او خیلی خوش گذشته و از اهالی این شهر تشکر کرده است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانبرای خوشحال شدن بعضی ها هم که شده باید اعلام کنم لباس «کیت میدلتون» اصلا قشنگ نیست، اما باز هم نمی شود زیبایی موهایش را نادیده گرفت.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«امیلیا کلارک» در مهمانی چای بفتا لوس آنجلس با لباس، آرایش و مدل مویی که کمی بیش از اندازه ساده به نظر می رسند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان2«میسی ویلیامز» در حال قدردانی از خودش.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«وین دیزل» برای اولین بار دارد بچه ها را به کنسرت می برد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جرد لتو» و لباس های برند گوچی که باز هم رگه هایی از مدهای مخصوص بانوان در آنها دیده می شود.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«لیدی گاگا» در حال کار کردن روی یک آهنگ جدید در استودیو.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانشدیدا به «میسی ویلیامز» توصیه می کنیم ظاهر پسرانه آریا استارک را در زندگی عادی خود نیز حفظ کند، چون این آرایش های غلیظ و شینیون ها اصلا با قیافه او همخوانی ندارند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانپارس ناز : حضور «لئوناردو دی کاپریو» به مناسبت روز صلح در سازمان ملل که این روزها یک جورهایی خانه دوم او محسوب می شود.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانخانواده خوشبخت «لئو مسی» در حال لذت بردن از آخرین روزهای تابستان.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کریس رونالدو» در حال کمک کردن به پسرش برای انجام تکالیف منزل در کمال جدیت.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانشاید «نیمار» به اندازه کریس عکس های خودش و پسرش را به اشتراک نگذارد، اما او هم گاهی وقتش را در کنار پسر کوچولویش می گذراند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«پریانکا چوپرا» در ردیف اول تماشاچیان شوی لباس بهار و تابستان 2017 «آلتوزارا» قرار گرفت.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«دیپیکا پادوکونه» به عنوان چهره تبلیغاتی «شالینا ناتانی» به جلوی دوربین رفت.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«انوشکا شرما» هم مثل بیشتر ستاره های هندی علاقه زیادی به نوشتن جملات فلسفی در صفحه اینستاگرام خود دارد و زیر این عکس خود نوشته که حقیقت مثل نور آفتاب است، وقتی به شما می تابد اذیتتان می کند، اما به وجود شما قدرت می بخشد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«سونام کاپور» همراه با بقیه خواهران کاپور که هر یک ستاره ای شناخته شده است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«ازجان دنیز» بدون هیچ تلاشی برای مخفی کردن نیت واقعی اش خیلی رک و مستقیم عضله هایش را به نمایش گذاشته است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«نسلیهان آتاگول» در کنار آرایشگر و میکاپ آرتیستی که به نظر می رسد خیلی هم از نتیجه کار آنها راضی است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«گولشن» بی حوصله و یک سلفی بدون آرایش.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«سینم کوبال» از آرایش چشم هایش خیلی راضی است و خواسته نتیجه را با هوادارانش به اشتراک بگذارد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«گولبن ارگن» فرموده است هر روز مثل خورشید دوباره متولد شوید، اما در این عکس هیچ وجه تشابهی بین او و خورشید دیده نمی شود.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«فاهریه اوجن» به سبک خانم های دهه هشتاد، طبق معمول همیشه در خیابان های فرنگ.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«اصلی انور» و «مورات بوز» و پیشی، که به دلایلی نامعلوم ترجیح داده اند تنها گوشه ای از چهره هایشان را به هواداران خود نشان دهند.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آن جائه هیون» باز هم سر صحنه فیلمبرداری.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهاناین هم عکسی از «کریس» عضو سابق گروه اکسو برای آنهایی که دلشان برای او تنگ شده است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«او سه هون» با این حلقه گل و حالتی که به خودش گرفته شبیه دامادهای هندی شده است.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهانبا کمال عذر خواهی موفق به شناسایی این خانمی که در کنار «جی چانگ ووک» است نشدیم.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کیم سو هیون» و بچه هایی که اشاره ای به نسبتی که با او دارند نشده است. البته شباهتی که بین آنها دیده نمی شود.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«لی مین هو» باز هم بعد از مدت ها در اینستاگرام و این بار در بارسلونا ظهور پیدا کرد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کریستال» هم مثل خیلی از ستاره های دیگر کرده این روزها در حال جهانگردی و در لاس وگاس به سر می برد.
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جسیکا» اشاره ای به محل دقیق گرفتن این عکس نکرده ، اما از اطرافیانش مشخص است که او هم در بلاد فرنگ به سر می برد. 
داغ ترین عکسهای خفن بازیگران خارجی و ستاره های جهان

 

برترین ها

 

 

عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهان

عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهان

ستاره ها همیشه به تیپ و ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و برای همین منظور از برندهای معتبر و زیبا کمک می گیرند که همیشه در چشم هستند. شایدیکی از دردسرهای ستاره شدن این باشد که همیشه باید به ظاهرتان برسید و برای آن هزینه کنید. در نهایت هر چقدر زمان، انرژی و پول برای این کار خرج کنید،

 

همیشه افرادی هستند که سلیقه آنها با شما یکی نباشد و دائماً مورد نقد این مجله و آن برنامه مد قرار بگیرید. در هر صورت سلیقه شما به خودتان مربوط است و انتخاب های شما محترم هستند. بگذریم از اینکه بعضی از سلبریتی ها کاملاً خود را با استخدام یک استایلیست باهوش یا خریدار شخصی خوش سلیقه راحت کرده اند و دیگر نیازی به سر و کله زدن با لباس و اکسسوار و … ندارند.

 

ولی بعضی از ستاره ها سبک خاص خودشان را دارند و کاملاً در انتخاب حتی لباس های راحت و روزانه خود دقت و ظرافت به خرج داده و همیشه ظاهر شیک و بی نقصی دارند. از مدل هایی مانند کندال جنر و جی جی حدید بگیرید تا بازیگران مشهوری مانند جسیکا آلبا دائماً با استایل همه پسندشان سوژه نشریات بانوان و وبسایت های فشن قرار می گیرند

 

در همین راستا، مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری می کنند و در کنار آن بهترین آرایش و استایلینگ مو را نیز معرفی می نمایند که گزیده ای از آنها را در زیر مشاهده می کنید.

 

خوش پوش ترین های هفته:

جسیکا آلبا در فشن شوی توری برچ
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانناتالی پورتمن در گفتگوی ویژه فیلم Planetarium با مجله ورایتی
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانامل کلونی همسر جورج کلونی، روز جمعه در سازمان ملل
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکریسی تیگن با ظاهر پائیزی در هفته مد نیویورک
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکیت ماس، با کت طرح پلنگی و جین مشکی در افتتاحیه عطر Scent of a Dream از شارلوت تیلبری
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانداکوتا فنینگ، در پشت صحنه اتاق سبز TIFF 2016 با فندی
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهاناولیویا پالرمو در پرزنتیشن مزون ماکارم
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانشیلین وودلی با پیراهنی از فندی در پیش پارتی فیلم «اسنودن» در جشنواره فیلم تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانفن بینگ بینگ با پیراهنی از الی صعب در مراسم اکران فیلم I Am Not Madame Bovary در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانآن هاتاوی با پیراهنی از رودارته در مراسم اکران فیلم Colossal در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانپارس ناز : ناتالی پورتمن باردار با پیراهنی از پرادا در مراسم اکران فیلم Jackie در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانرایلی کیو در مراسم اکران فیلم American Honey در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانلئا سیدو باردار با بلوز و دامنی از لوئی ویتون در مراسم اکران فیلم It’s Only the End of the World در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهاناِما استون با پیراهنی از شنل در مراسم اکران فیلم La La Land در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانآرمی همر با کت و شلواری از الکساندر مک‌کوئین در مراسم اکران فیلم Free Fire در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانجوزف گوردون-لویت با کت و شلواری از پرادا در مراسم اکران فیلم «اسندون» در جشنواره TIFF 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکریستین بیل در مراسم اکران فیلم The Promise در جشنواره فیلم تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانجاستین تیمبرلیک با کت و شلواری از تام فورد در جشنواره فیلم تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانجرارد باتلر در جشنواره فیلم تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانجیکوب ترمبلی در مراسم اکران فیلم Burn Your Map در جشنواره فیلم بین المللی تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانمایکل فسبندر با کت و شلواری از گوچی در سوآره جشنواره فیلم بین المللی تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکریس پرت در مراسم اکران فیلم The Magnificent Seven جشنواره فیلم بین المللی تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانجرمی رنر با کت و شلواری از سالواتوره فراگامو در مراسم اکران فیلم Arrival در جشنواره فیلم تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانبهترین های آرایش و استایل مو:

نوآ میلز، چهره تبلیغاتی جورجو آرمانی
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکیارا فرانی، کمپین تبلیغاتی مایکل کورس
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانآن هاتاوی در جشنواره فیلم تورنتو 2016
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانسارا جسیکا پارکر، در معرفی عطر جدیدش STASH
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانآلساندرا آمبروزیو، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهاننینا اگدل، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانآدریانا لیما، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکریستن استوارت، در قاب دوربین مجله تی، مجله استایل نیویورک تایمز
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانسَم هیوین،ستاره سریال Outlander
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانمونیکا بلوچی روی فرش قرمز فیلم On the Milky Road در جشنواره فیلم ونیز
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانسارا سامپایو، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکندال جنر، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانکیم کارداشیان، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهانویکتوریا جاستیس، در پارتی آیکون های هارپرز بازار
عکسهای زیباترین و خوش اندام ترین ستاره های جهان

 

 

ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شد

ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شد

از چند وقت قبل نیز خبرهای مبنی بر جدایی این زوج بی نظیر هالیوودی شنیده می شد که ممکن بود شایعه باشد اما معلوم شد که قضیه جدی است. برطبق جدیدترین اخبار، آنجلینا جولی روز دوشنبه برگه های طلاق از برد پیت را پر کرد و دلیل این جدایی را اختلافات غیرقابل حل عنوان کرد و تقاضای حضانت شش فرزندشان را دارد.

 

یک منبع نزدیک به این زوج می گوید، جولی 41 ساله به دلیل نحوه پدری کردن برد پیت نسبت به بچه ها ، تقاضای طلاق داده است، چرا که به شدت از روش های او ناراحت است.
ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شدآنجلینا جولی و برد پیت بعد از گذشت 12 سال، قصد جدایی دارند

 

همچنین این منبع ادعا می کند، آنجلینا جولی از مصرف مخدر و احتمالا الکل برد پیت ، همراه با مشکلات عصبانیت وی، به تنگ آمده است.این زوج از سال 2004 با هم آشنا شدند و در ماه آگوست 2014 ازدواج کردند. بر طبق گزارش منبع دیگری، با وجود تمام این مشکلات، جولی زمانی برگه های طلاق را پر کرد که فهمید برد پیت با ماریون کوتیلارد، بازیگر مقابل زن در فیلم جدیدش به وی خیانت کرده است.
ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شدبرد پیت در نمایی از فیلم جدیدش در کنار همکار بازیگرش ماریون کوتیلارد

 

ماریون کوتیلارد از سال 2007 همسر بازیگر و نویسنده ای به نام گیولائوم کانت است و یک پسر چهارساله نیز دارند.به گزارش پارس ناز آنجلینا جولی تاریخ جدایی را 15 سپتامبر 2016، یعنی همین پنج شنبه گذشته ذکر کرده است.  این زوج ماه هاست با یکدیگر دیده نشده اند، آخرین رویدادی که آنها در کنار هم در برابر عکاسان حاضر شدند، نوامبر سال گذشته در معرفی فیلم جدیدشان “در کنار دریا” بود.
ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شدآنجلینا جولی و برد پیت همراه با دخترشان شایلو، این عکس در ماه جولای گرفته شده و آخرین عکسی است که آنها را در کنار هم نشان می دهد!اگر طلاق برد پیت و آنجلینا جولی انجام شود، این سومین طلاق برای آنجلینا خواهد بود، او پیش از برد پیت با جانی لی میلر و بیلی باب تورنتون ازدواج کرده بود.

 

همچنین دومین طلاق برای برد پیت محسوب می شود، او در سال 2005 از همسر اولش جنیفر آنیستون به دلیل رابطه با جولی در سرصحنه فیلم برداری آقا و خانم اسمیت، جدا شد.

ماجرای طلاق آنجلینا جولی از برد پیت جدی شدبرد پیت و آنجلینا جولی در کنار دو تن از فرزندانشان، این عکس متعلق به سال 2014 است

 

 

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی

دانلود آهنگ بنیامین بهادری بنام تله پاتی

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی با لینک مستقیم

Download New Music Benyamin Bahadori – Telepati

ترانه : فرید احمدی , آهنگ : بنیامین بهادری , تنظیم : امیر قدیانی , میکس و مستر : آرش پاکزاد

برای دانلود آهنگ تله پاتی به ادامه مطلب مراجعه کنید …

دانلود آهنگ تله پاتی از بنیامین بهادری با دو کیفیت 128 و 320

متن آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی :

تو فقط با قلب من در ارتباطی اونم چه ارتباطی

من با تو بدجوری تله پاتی

من فقط با قلب تو , تو فقط با قلب من

من فقط با چشم تو , تو فقط با چشم من

من فقط با اسم تو , تو فقط با اسم من

من فقط با حس تو , تو فقط با حس من

من به تو منحصرم تو رو منحصرا می خوامت با دلم رو تو متصلم

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی

تو داری حق وتو میدم حق و به تو من به جز این که رو تو

من جز این که رو تو منحصرم چیزی نیست تو سرم

به تو منحصرم من دچار توام

من دچار ترس یه لحظه نبود توام با وجود توام

حتی بی قرارتم تمام من در انحصارتم

تو فقط با قلب من در ارتباطی اونم چه ارتباطی

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی

من با تو بدجوری تله پاتی

من فقط با قلب تو , تو فقط با قلب من

من فقط با چشم تو , تو فقط با چشم من

من فقط با اسم تو , تو فقط با اسم من

من فقط با حس تو , تو فقط با حس من

من به تو منحصرم تو رو منحصرا می خوامت با دلم رو تو متصلم

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی

تو داری حق وتو میدم حق و به تو من به جز این که رو تو

من جز این که رو تو منحصرم چیزی نیست تو سرم

به تو منحصرم من دچار توام

من دچار ترس یه لحظه نبود توام با وجود توام

حتی بی قرارتم تمامن من در انحصارتم

دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی

نوشته دانلود آهنگ جدید بنیامین بهادری بنام تله پاتی اولین بار در دانلود آهنگ جدید | پارلین موزیک پدیدار شد.

عاقبت جراحی زیبایی روی پسر مدل +عکس

عاقبت جراحی زیبایی روی پسر مدل +عکس

پسری که در تصاویر می بینید عمل جراحی زیبایی انجام داده است و برای همیشه باید از مدلینگ خداحافظی کند چون صورتش دیگر زیبایی ندارد. یک نوجوان فلیپینی که زمانی 500 پزو (10.47 دلار) برای انجام عمل جراحی زیبایی روی بینی و چانه اش پرداخت کرده بود، از تصمیم خود بسیار پشیمان شده ، چرا که منجر به بدشکلی صورتش شده است.

 

الووی الویسو از 16 سالگی از چهره خوبش منبع درآمدی داشت، چرا که در چندین شغل مدلینگ شرکت می کرد. حدود سه سال پیش، برای آنکه شانس استخدام خود را در شرکت های بزرگتر مدلینگ بیشتر کند تصمیم به بهتر کردن خصوصیات صورتش گرفت.
عاقبت جراحی زیبایی روی پسر مدل +عکسروند تغییر شکل جراحی زیبایی پسر نوجوان فیلیپینی از سال 2012 تا 2016

 

علاوه براین وی تصمیم داشت پس اندازی نیز برای خود داشته باشد، بنابراین به جای رفتن به یک کلینیک معتبر برای جراحی پلاستیک، با پرستار تغییر جنسیت داده ای که ادعا می کرد قادر به انجام جراحی پلاستیک است، تماس گرفت و او قبول کرد که با گرفتن تنها 500 پزو فیلیپینی، روی صورت او کار کند و ظاهرا این پیشنهاد آنقدر وسوسه انگیز بود که او قادر به رد آن نبود.

 

این مرد جوان می گوید این پرستار مایعی را به بینی و چانه اش تزریق کرد که ادعا داشت کلاژن است و در واقع توانست چهره او را تا حد رضایت مندی زیباتر کند.
عاقبت جراحی زیبایی روی پسر مدل +عکسپس از تزریق مایع به چانه و بینی ، خصوصیات صورت او خوب تر به نظر می آمد

 

الووی و همچنین رئیس شرکت های مدلینگ نیز از نتیجه بسیار راضی و شاد بودند و به محض انجام این تغییرات روی چهره، او پیشنهادات بسیار بیشتری نسبت به قبل دریافت کرد.همه چیز تا حدود دو سال پس از جراحی خوب بود، تا اینکه متوجه شد ، به گزارش پارس ناز بینی و چانه اش بد شکل شده است. به زودی تمام پیشنهادات مدلینگ قطع شد و بینی وی شروع به تورم کرد.
عاقبت جراحی زیبایی روی پسر مدل +عکسچهره قبل و بعد مدل فیلیپینی پس از تزریق مایع متشکل از وکس و ژل نفت خام

 

وقتی سرانجام برای چکاپ بینی و چانه اش به بیمارستان مراجعه کرد، متوجه شد که مایع تزریقی به صورتش ترکیبی از وکس و ژله نفت خام بوده است. این مواد به مرور خرد و سخت شده و در نهایت منجر به تغییر شکل صورتش شده است. برای خارج کردن این مواد ، تحت عمل جراحی فوری قرار گرفت که منجر به بدتر شدن وضعیت صورتش شد.
عاقبت جراحی زیبایی روی پسر مدل +عکسپس از گذشت دو سال چهره این پسر جوان بد فرم شد

 

نیک صالحی

 

 

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

گدای پیری که 80 سال سن دارد اما وقتی از کنار او می گذری گمان نمیکنی که او یک گدا است چون لباس های رنگارنگ و شیکی به تن دارد. شما را با «رزی» بانوی شیک پوش بی خانمان با سبک لباس پوشیدن عجیب و رفتار و نگرشی بی خیال و رها آشنا می کنیم. او روح شهر است که بیش از 30 سال است هر روز در خیابان های شهر پرسه می زند و با ظاهر و رفتارش جو خاصی به فضاهای عمومی می دهد.

 

رزی بیش از 80 سال سن دارد. یک بانو هیچ وقت سن واقعی اش را فاش نمی کند. بعضی ها می گویند او فقط یک گداست، بعضی ها به او هیچ توجهی نشان نمی دهند و برخی او را به خاطر سبکش دوست دارند. او هر بار با لباس جدیدی که از خیریه می گیرد ظاهر می شود و از مردم طلب پول می کند. به نظر خیلی ها او یک هنرمند و تمثال مد واقعی است.

 

او با اندک پولی که از گدایی به دست می آورد زندگی می کند. وقتی از او بپرسید آیا به اندازه ای پول درمی آورد که بتواند غذا بخورد، پاسخ می دهد: «من هر وقت پول کافی داشته باشم غذا می خوردم و تا وقتی به اندازه کافی پول نداشته باشم چیزی نمی خورم.» بیایید با کمی کمک زندگی را برای این افراد کمی ساده تر و روشن تر کنیم.

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

این خانم گدا لباس های شیک می پوشد

 

 

سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (۱۰۴)

سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)

عکس های خنده دار برای آوردن شادی و لبخند روی لب های شما در عکس های زیر که همگی سوژه های عالی هستند. 

سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس با مزه
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس های طنز
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)سوژه خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)سوتی‌های جالب و خنده ‌دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس های طنز
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس های بامزه
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس های خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)سوژه های خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)سوژه خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)عکس های طنز
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)

سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس با مزه
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس های طنز
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
سوژه خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
سوتی‌های جالب و خنده ‌دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس های طنز
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس های بامزه
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس های خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
سوژه های خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
سوژه خنده دار
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)
عکس های طنز
سوژه از عکسهای خنده دار و جالب از همه جا (104)

 

 

 

سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (۳)

سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)

با عکس های جالب قدیمی با هم سفری داشته باشیم به زمان های قدیم تا ببینیم و خاطرات دوران گذشته را همچنان زنده نگه داریم. یک مسافرت جذاب و خواستنی در کوچه پس کوچه های تاریخ با تصاویری بکر و دیدنی از سال های دور. تصاویری دیده نشده که ما را به ده ها سال قبل می‌برد و حس مسافرت در تونل زمان را برای ما تداعی می‌کند.

 

زنی در حال روشن کردن اجاق توسط اسکناس در دوران تورم سال 1923 میلادی.
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)یک دستگاه خشک کن مو در سال 1937 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)ساختمان «فلتریون» در نیویورک سال 1903 میلای. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)زنان پلیس موتور سوار در سانفرانسیسکو سال 1944 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)دو کارگر در بالای ساختمان بچه گربه هایی را که در کارگاه ساختمانی به دنیا آمده اند را نگه داشته اند، سال 1930 میلادی.سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)بچه ها در خیابان کینگ لندن، در حال قِل دادن بادام زمینی ها با بینی هایشان هستند، سال 1938 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)یک دهقان جوان چینی در حال اعدام توسط یک سرباز ژاپنی سال 1938 میلادی.
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)پینک فلوید سال 1968 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)خیابان لیورپول در لندن سال 1952 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)تصویری از یک مغازه میوه و خشکبار فروشی در افغانستان سال 1961 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)پل «بیر هاکِیم» در پاریس سال 1948 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)اپراتور یک شرکت، سال 1923 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)دو مرد بی خانمان خوابیده در خیابان، سال 1937 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)لئوناردو دیکاپریو، مارک والبرگ، جیمز مادیو، پاتریک مک گو و اسکات کالورت در فیلم «خاطرات بسکتبال»، سال 1994 میلادی. 
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)برنارد هالترمن به همراه قطعه 286 کیلوگرمی طلا، سال 1872 میلادی.
سفری به گذشته با تونل زمان عکس های قدیمی (3)