کریس همسوورث و دیوید هاربر در فیلم Dhaka (داکا) نقش‎‌آفرینی خواهند کرد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانکریس همسوورث و دیوید هاربر در فیلم Dhaka (داکا) نقش‎‌آفرینی خواهند کرد

بیاتومگ – دیوید هاربر بازیگر سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) به کریس همسوورث در فیلم Dhaka (داکا) پیوست. هاربر در نقش هوپر در سریال علمی-تخیلی و ترسناک چیزهای عجیب و غریب بسیار فوق‌العاده ظاهر شد و به نظر می‌رسد که سرویس آنلاین نتفلیکس از این موضوع بسیار خشنود است و وی را برای نقش‌آفرینی در این فیلم جنگی جدید خود انتخاب کرده است.

نویسندگی فیلمنامه فیلم داکا را یکی از کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت) یعنی جو روسو برعهده دارد. کارگردانی فیلم را نیز سم هارگریو برعهده دارد که اولین تجربه کارگردانی‌اش می‌باشد. سم هارگریو برای چندین فیلم برادران روسو، طراح و هماهنگ‌کننده بدلکاری بوده و حتی در فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی) نیز بدل کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا بوده است.

دیوید هاربر - فصل 2 سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)
دیوید هاربر – فصل ۲ سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)

بنابر گزارش‌ها، هاربر به فیلم داکا اضافه شده و قرار است در کنار کریس همسوورث به نقش‌آفرینی بپردازد. فیلمبرداری این فیلم در حال حاضر در جریان می‌باشد و انتظار می‌رود که هاربر نیز به زودی به آن اضافه شود. فعلا هیچ اطلاعاتی در مورد نقشی که هاربر ایفا خواهد کرد، در دسترس نیست.

داستان فیلم داکا حول پسر جوانی است که در میان مبارزه حول مواد مخدر توسط آدم‌ربایان به دام می‌افتد. او در یکی از غیر قابل نفوذترین شهرهای دنیا نگهداری می‌شود و این مسئولیت تایلر ریک است تا او را نجات دهد. انتظار می‌رود که همسوورث نقش تایلر ریک را به تصویر بکشد. تایلر ریک به عنوان مزدوری توصیف شده که توانایی و مهارت بی‌نظیری دارد. هاربر می‌تواند نقش یکی از اعضای تیم ریک یا حتی نقش یکی از اعضای سمت دیگر جنگ را برعهده داشته باشد.

نوشته کریس همسوورث و دیوید هاربر در فیلم Dhaka (داکا) نقش‎‌آفرینی خواهند کرد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.