پیام تبریک | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانپیام تبریک

پیام تبریک رےیس اداره  ورزش و جوانان شهرستان میناب  به مناسبت روز خبرنگار

جعفرمتقی رےیس  اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب با صدور پیامی فرا رسیدن روز "خبرنگار" را به راویان خبر و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب در این پیام آمده است:

"دنیای امروز؛ عصر تبادل اطلاعات و انتشار سریع اخبار است و در این میان، جامعه ای توسعه یافته تلقی می شود که بتواند در کنار شاخصه های مهم پیشرفت برای لزوم یک جامعه ایی آرمانی بر معیار آگاهی بخشی عمومی، اطلاعات و در حقیقت عنصر "دانایی" تاکید نماید...

وی افزود:در چنین شرایطی، رسانه ها و به ویژه مطبوعات با تولید و توزیع مطلوب اطلاعات، نقش اساسی را در این راه ایفا می نمایند.

سفیران خبر؛ در عصر ارتباطات و تعاملات انسانی، تصویری زلال را از دهکده جهانی برای ساکنان کره خاکی نمایان می سازند که مهم ترین نماد حضور آنها اگر دیروز روزنامه، رادیو و تلویزیون بود، امروز جای جای صفحه هات و شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی است.

متقی گفت:به درستی که خبرنگاران چشم بینا، زبان صادق، صریح و گویای مردم در تمامی عرصه های یک جامعه هستند...

که باید همیشه رسالت خود را از دریچه "تعهد" ، "صداقت" و "امانت‌داری" تعریف نمایند...

متولی ورزش شهرستان میناب  اظهار داشت:خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی قراردارند و چون "نگاهبانانی صادق" برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و رخدادها تلاش می نمایند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نورزند و تحت تأثیر جوسازی‌ها، شایعه پراکنی‌ها، هیاهوآفرینی‌ها، شانتاژهای خبری و فشارهای خارجی قرار نگیرند.

متقی عنوان کرد:رعایت رسم "امانتداری" مهم ترین رسالت خبرنگاری است، نگرش دقیق و عمیق خبرنگار به رخدادها و وقایع خبری، توجه به اولویت های جامعه با رویکرد حفظ وفاق، انسجام و آرامش عمومی از جمله عوامل موثر در ارزش بخشیدن به کارکرد خبرنگارو اصحاب رسانه است.

وی در این پیام می افزاید: جامعه خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات کشور ،استان و استان هرمزگان با روشنگری‌های خود می توانند در راستای هدایت افکار عمومی نقش مهمی را ایفا نمایند و راه پیشرفت جامعه را هموارتر و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش انعکاس اخبار و رویدادهای مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف  مصداق بارز خدمت ارزشمند می باشد و همواره شایسته توجه و تقدیر است.

متقی با گرامی داشت هفدهم مردادماه؛ سالروز شهادت "محمود صارمی" و روز خبرنگار در این پیام آورده است که ؛ امروز جامعه ورزش شهرستن میناب  در کنار  ورزش  استان و کشور و  بر خود افتخار می دانند که با تعامل، همکاری صمیمانه و سازنده با اصحاب رسانه در رشد و تعالی و زنده نگه داشتن ورزش  گام های بلندی در توسعه ورزش و همگانی کردن ورزش شهرستان و استان هرمزگان را در جامعه بر داشته اند.

خانواده بزرگ ورزش شهرستان میناب  در کنار ورزش استان با ادای احترام به همه شهیدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی میهن اسلامی، این روز عزیز را به خبرنگاران و طلایه داران جبهه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت می گوید."