پوستر انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانپوستر انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴)

بیاتومگ – پوستری برای انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) منتشر شده که تایید می‌نماید که وودی و گروه از یک سیرک در این انیمیشن دیدن خواهند کرد. انیمیشن داستان اسباب بازی ۳ در سال ۲۰۱۰ بر روی پرده نقره‌ای سینماها به اکران درآمد و بسیاری از افراد فرض را بر این گذاشتند که این انیمیشن، آخرین انیمیشن این مجموعه است.

اما چهار سال بعد، کمپانی پیکسار اعلام نمود که آنها قصد دارند تا انیمیشن چهارم داستان اسباب بازی را بسازند. در این انیمیشن، وودی با صداپیشگی تام هنکس و باز لایتییر با صداپیشگی تیم الن یک ماجراجویی را شروع می‌کنند تا بو پیپ با صداپیشگی انی پاتس را بیابند، کسی که در بین رویدادهای انیمیشن داستان اسباب بازی ۲ و ۳ فروخته شده بود.

با این حال، از آن زمان اتفاقات بسیاری زیادی در پشت صحنه این انیمیشن رخ داده است. نویسندگان و کارگردان انیمیشن عوض شدند و همین سبب شد تا بخش عمده‌ای از فیلمنامه اصلی انیمیشن کنار گذاشته شود. بنابر اولین تیزر انیمیشن، این انیمیشن وودی و دوستانش را در یک ماجراجویی جاده‌ای دنبال می‌کند که به وودی نشان می‌دهد که دنیا چقدر می‌تواند برای یک اسباب بازی بزرگ باشد.

دومین تیزر منتشر شده برای انیمیشن نیز نشان داد که وودی و باز با دو اسباب بازی سیرک به نام داکی و بانی با صداپیشگی کیگان مایکل کی و جردن پیل مواجه شدند. حال پوستری برای انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ منتشر شده که به طور واضح یک سیرک و کارناوال را در پس زمینه نشان می‌دهد و بدین ترتیب تایید می‌نماید که بخش قابل توجهی از اتفاقات فیلم در آنجا رخ خواهد داد. انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ در تاریخ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (۲۱ ژوئن ۲۰۱۹) به اکران در می‌آید.

پوستر انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴)

انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی 4)
انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴)

نوشته پوستر انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.