پایان مسابقات ریتد سریع قهرمانی استان به میزبانی شهرستان میناب | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانپایان مسابقات ریتد سریع قهرمانی استان به میزبانی شهرستان میناب

 

به گزارش روابط عمومی  اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب:  مهرداد   میری رئیس هئیت شطرنج  شهرستان میناب در گفتگو با  روابط عمومی  اداره ورزش و جوانان این شهرستان گفت:محمداصبحی ازبندرعباس قهرمان مسابقاتشطرنج سریع مردادماه  در میناب  شد.

مسابقات شطرنج سریع ریتد مردادماه استان هرمزگان به میزبانی هیات شطرنج شهرستان

میناب با حضور 61 نفر از شطرنجبازان شهرستان های استان که 46 نفر از آنان دارای ریتینگ بین المللی بودند به سرداوری فرزانه پیشدار در ۷ دور به روش سوئیسی در محل کتابخانه محمدرسول الله شهر  میناب برگزار شد .

در پایان این مسابقات محمد اصبحی از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 2067 باکسب ۶٫۵ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.بهنام علیزاده از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1706 باکسب 5.5 امتیاز و پوئن شکنی بالاتر دوم شد.

امید ذا کری از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1760با کسب ۵٫۵ امتیاز و پوئن شکنی کمتر در مکان سوم ایستاد.عادل عبدالصمدی از میناب با ریتینگ بین المللی 1728با کسب ۵٫۵ امتیاز و پوئن شکنی کمتر عنوان چهارمی را به خود اختصاص داد. عبداله بهادری از میناب با ریتینگ بین المللی 1898 با کسب ۵٫۵ امتیاز و پوئن شکنی کمتربه مقام پنجم رسید.منوچهر منوچهری از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1634 با کسب ۵٫۵ امتیاز وپوئن نشکنی کمتر ششم شد. عرشیا لونی از بند رعباس با ریتینگ بین المللی 1398 با کسب ۴ امتیاز به عنوان با امتیازترین بازیکن زیر 14 سال شناخته شد.مصطفی زاهدی درخانی از میناب با ریتینگ بین المللی 1580با کسب ۵ امتیاز به عنوان با امتیازترین بازیکن دارای ریتینگ زیر ۱۷۰۰ ، محسن مسلمی از توکهور هشت بندی با ریتینگ بین المللی 1446 با کسب 4 امتیاز به عنوان باامتیازترین بازیکن دارای ریتینگ زیر ۱۵۰۰ و اسداله اسدی

از بندرعباس با ریتینگ بین المللی 1546 با کسب 4امتیاز به عنوان امتیاز آورترین بازیکن پیشکسوت شناخته شدند.