نخستین کلاس آموزشی استعدادیابی روانی در ورزش در شهرستان میناب | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاننخستین کلاس آموزشی استعدادیابی روانی در ورزش در شهرستان میناب


 
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب:،نخستین  کلاس آموزشی استعدادیابی روانی در ورزش در شهرستان میناب برگزار می گردد.
 
طیبه خادمی مسئول  بیمه ورزشی ورزشکاران اداره ورزش و جوانان  شهرستان میناب در گفتگو با  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان  شهرستان گفت:با همکاری هئیت پزشکی ورزشی   استان و  شهرستان و اداره ورزش و جوانان  میناب و اداره کل ورزش و جوانان با تدریس ،مدرسین مجرب  در این حوزه  نخستین  کلاس آموزشی استعدادیابی روانی در ورزش در شهرستان میناب در روز دوشنبه مورخ 1396/9/13برگزار  می گردد.
بانو خادمی  افزود : آمادگی روانی ورزشکاران جهت شرکت در تمرینات و مسابقات ( کنترل استرس و افزایش اعتماد به نفس ) ، کنترل مشکلات روانی پس از باخت ، آسیب های  جسمانی ، آشنایی با ویژگی های روانی
ورزشکاران نخبه و المپیکی ، آشنایی با اصول تقویت و قابلیتهای روانی ورزشکاران ، آشنایی با نحوه سنجش مهارت های روانی ورزشکاران از سرفصل های  مهم  این دوره از کلاس ها خواهد بود.
وی   تصریح کرد: با هماهنگی بااداره کل ورزش و جوانان هرمزگان و قسمت اموزش این اداره کل و هئیت پزشکی  ورزشی  استان سعی نموده ایئم تا  از  اساتید  مجرب و کارشناس  این حوزه دربرگزاری این دوره از کلاس ها استفاده شود.
طیبه خادمی مسئول بیمه ورزشی  اداره ورزش و جوانان   شهرستان میناب  در ادامه افزود: علاقمندان جهت پیش ثبت نام  می توانند با شماره تماس 09176553597 و یا به اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب  قسمت بیمه ورزشی  مراجعه نمایند.
بانو خادمی اظهار
داشت : بیمه شدگان ورزشی و ورزشکاران مینابی که تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرارداند تا  کنون که 9ماه از سال 96 می گذرد 2000نفر     می باشند.
 خادمی ضمن ابراز خرسندی از روند ارجاع پرونده های   درمانی به استان  و مرکز عنوان نمود: تا کنون بیش از 10 پرونده آسیب های  فک و دندان و شکستگی  که چهار  پرونده مربوط به باشگاه   فرهنگی و ورزشی شهاب  محله سلیمانی می باشدبا موفقیت  مراحل  قانونی خود را طی نموده و ورزشکاران اسیب دیده توانسته اند از خدمات   بیمه  ورزشی  استفاده نمایند.
وی در پایان  افزود : کلاس های 11 گانه  ورزشی نیز با حضور اساتید مجرب از مرکز و با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان  به زودی به میزبانی  اداره ورزش و جوانان و این هئیت درمیناب برگزار خواهد شد.کع متعاقبا  تاریخ و زمان برگزاری  کلاس های 11گانه نیز  به علاقمندان   در  کانال  تلگرام اداره ورزش و جوانان شهرستان
میناب اطلاع رسانی میگردد.