نتفلیکس دستور ساخت سریال Young Wallander (والاندر جوان) را صادر کرد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاننتفلیکس دستور ساخت سریال Young Wallander (والاندر جوان) را صادر کرد

بیاتومگ – قبلا نیز اقتباس‌های اکشن-زنده از کاراکتر کاراگاه کرت والاندر ساخته شده اما این بار، این کاراکتر قرار است شروعی تازه با سریال Young Wallander (والاندر جوان) از کمپانی نتفلیکس داشته باشد. این کاراکتر توسط نویسنده سوئدی هنینگ منکل خلق شده است. امید می‌رود که عنوان سریال تغییر کند چراکه نام آن شباهت عجیبی به سریال Young Sheldon (شلدون جوان) دارد.

تاکنون، کاراکتر والاندر در بیست و یک کتاب و دو سریال حضور داشته است. یکی از این سریال‌ها در سوئد ساخته شده و دیگری در انگلیس که دومی با بازی کنت برانا بوده است. علاوه بر این، چندین فیلم اقتباسی از این رمان‌ها نیز ساخته شده است. این سریال جدید از کاراکتر والاندر، به نوعی یک پیش‌درآمد برای این کتاب‌ها است و در عین حال، یک بازسازی می‌باشد.

کریستر هنریکسون - سریال Wallander (والاندر)
کریستر هنریکسون – سریال Wallander (والاندر)

اتفاقات این سریال تازه در حال حاضر رخ می‌دهد و یک والاندر نسبتا بی‌تجربه را دنبال می‌نماید که به تازگی به یک افسر پلیس تبدیل شده است. بدین ترتیب، همین سبب ایجاد چالش‌های ناشناخته و جدیدی در سر راه این سریال می‌شود و بدون شک، اجتماع مدرن و نگرانی‌های سیاسی بخشی از این سریال را به خود اختصاص خواهد داد.

بنابر گزارش‌های منتشر شده از سوی نتفلیکس، این سریال تازه به زبان انگلیسی خواهد بود و فصل اول آن تنها شامل شش قسمت است. داستان فیلم، والاندر جوان را دنبال خواهد کرد که در حال تلاش برای حل اولین پرونده خود می‌باشد. در این سریال، بازیگران انگلیسی و همچنین سوئدی حضور خواهند داشت. تولید سریال قرار است در طی سال ۲۰۱۹ آغاز شود.

نوشته نتفلیکس دستور ساخت سریال Young Wallander (والاندر جوان) را صادر کرد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.