محرم 96 در روستای زیبای اوز | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانمحرم ۹۶ در روستای زیبای اوز

یا عزیز الله

نوکری آستان امام حسین علیه السلام انسان را عزیز می کند.
امسال توفیق پیدا کردم در مراسم عزاداری روستای اوز شرکت کنم، الحمدلله مراسمات از قبل بسیار پر شور تر و پر محتوا تر برگزار می شد، مسئولین برگزاری و مسئولین پذیرایی بسیار مودب و مهربان و خوش برخورد با میهمانان برخورد می کردند، احساس خوبی به آدم منتقل می کردند و حس دوستی و محبت را در انسان بر می انگیختند، ایراداتی نیز مشاهده کردم که در یک نوشته مجزا به آن خواهم پرداخت اما چیزی که می خواهم بگویم برای خود بنده بسیار شیرین است.
از چند نفر از جوانان در ذهنم ایراداتی می گرفتم و خودمانی اینکه از آنها خوشم نمی آمد... اما این چند شب عزاداری ذهنیت مرا تغییر داد، وقتی گریه ها و سینه زنی های آنها را مشاهده کردم ناخودآگاه در دل و جانم عزیز شدند، و خودم را سرزنش میکردم که چرا قبل تر نسبت به انها این حس را پیدا کرده بودم.
واقعا هرکس در خانه عزیز الله نوکری کند عزیز خلایق می شود، نوکری امام حسین علیه السلام تنها نوکری است که انسان را عزیز می کند. ما هرچه داریم از صدقه سر همین نوکری هاست...
خداوند از همه زحمت کشان و نوکران حضرت این نوکری را قبول کند و ذخیره قبر و قیامتش بگرداند.
یک تذکر هم به خودم و باقی حضرات بدهم که اگر ما در این حسینیه ها به راحتی عزاداری می کنیم مدیون شهدا و خانواده های انها هستیم، که با نثار خون مطهرشان این آسایش را برای ما به ارمغان اورده اند، چقدر خوب است که موقع دعاها انها را هم یادی کنیم.
خداوند به حق همین ایام ، هرکس که در این دنیا یک یا حسین ع گفته است و از دنیا رفته است را بیامرزد.

شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا و شادی روح همه ی رفتگان و درگذشتگان، همه ی حقداران ، بد وارث و بی وارث فاتحه مع الصلوات
.
تماس با مدیر کانال :
@s_ahmad_aghili

به کانال رهروان شهدای اوز بپیوندید

✨ https://t.me/rahrovaneshohada_ozrud ✨