فوتبال میناب در هفته‌ای که گذشت | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانفوتبال میناب در هفته‌ای که گذشت

 

تیم‌های کیهان بازیاری میناب، وحدت گورزانگ، نوبند گستر و میناب جوان چهار تیم فوتبال میناب در هفته‌ای که گذشت توانستند رقیب را مغلوب نمایند.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان   میناب، صعود تیم فوتبال کیهان بازیاری میناب به لیگ دسته یک فوتبال استان از مهم‌ترین رویداد ورزشی میناب بود.

*کیهان بازیاری میناب به لیگ دسته ۱فوتبال استان صعود کرد

از هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال استان هرمزگان ورزشگاه شهید ماهیگیر میناب میزبان دو تیم فجر دمیلو و کیهان بازیاری میناب بود.

در این دیدار که برای هر دو تیم سرنوشت‌ساز بودف کیهان بازیاری، میزبان بود که توانست با تک گل مجید ذاکری در دقیقه ۵۵فجر دمیلو را متوقف و خود جواز حضور در لیگ دسته یک فوتبال استان هرمزگان را به دست بیاورد.

قضاوت این دیدار حساس از سوی کمیته داوران هئیت فوتبال استان بر عهده داوران مصطفی سالاری، اسماعیل نجفی، امین حسن‌زاده و پیمان ذاکری بود.

*وحدت گورزانگ تعاونی گچین را راحت برد

از هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال استان هرمزگان، نماینده میناب وحدت گورزانگ در خانه و در استادیوم شهید امینی شهرمیناب روز راحتی را برای خود و روز سختی را برای تعاونی گچین رقم زد.

در این روز وحدت گورزانگ که از حمایت هواداران خود سود می‌جست، توانست در همان دقایق اولیه، دقیقه ۱۲ توسط عبدالله دهباشی و از روی نقطه پنالتی اولین گل خود را وارد دروازه حریف نماید.

ولی این پایان فوتبال زیبای وحدت گورزانگ نبود و در روزی که فوتبالیست‌های گورزانگی از تمام زمین به‌خوبی استفاده می‌کردند و توصیه‌های سرمربی خود را در زمین اجرا ء توانستند در دقایق ۲۰توسط عقیل ذاکری، دقیقه ۴۱علی نجات‌ذاکری و دقیقه ۸۸توسط جابر ملاحی سه بار دیگر دروازه تعاونی گچین را باز نموده  تا این دیدار را با نتیجه ۴برصفر به سود خود به اتمام برسانند.

*نوبند گستر در دیداری تدارکاتی نماینده سیرجان را شکست داد

تیم فوتبال نوبند گستر نماینده فوتبال استان هرمزگان در مسابقات جوانان کشوری جهت آماده‌سازی خود جهت حضوری پرقدرت در رقابت‌های کشوری میزبان نماینده سیرجان در زمین شهرداری میناب بود و توانست در این دیدار تدارکاتی و دوستانه نماینده سیرجان را با گل‌های  ایمان احمدی ۲گل در دقایق ۲۱و۲۷، احسان زاهدی ۲گل در دقایق ۷۶و۷۴ و یک گل فواد گرجی در دقیقه ۶۶این تیم سیرجانی را بانتیجه ۵بر۲شکست دهد.
*
میناب جوان متوقف شد فجر کریان بازی را برد

 از هفته ششم دسته اول فوتبال لیگ استان هرمزگان دو نماینده میناب، میناب جوان و فجر کریان به مصاف حریفان خود رفتند. میناب جوان در ورزشگاه بندرخمیر به مصاف امواج محمدی بندرخمیر رفت و اما فجرکریان دیگر نماینده مینابی در خانه، ورزشگاه شهید امینی به مصاف ملوان بندرعباس رفت، میناب جوان که با امواج محمدی بندرخمیر روبه رو گشته بود نتوانست در خانه میزبان نتیجه‌ای کسب نماید و این دیدار را درمقابل نماینده خمیر ۳بر ۱ واگذار نمود.

ولی فجرکریان در ورزشگاه شهید امینی با وجود این که در دقیقه ۲۱ اصغرپور بازیکن خود را اخراج شده می‌دید توانست با دو گل فرامرز زارعی در دقیقه ۲۵و موسی صدیقی در دقیقه ۵۹ از روی نقطه پنالتی ملوان بندرعباس را ۲بر صفر شکست دهد، در  صورتی که حریف نیز در دقیقه ۵۸ یکی از بازیکنان خود را اخراج شده می‌دید.