علت اصلی مرگ استن لی مشخص شد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانعلت اصلی مرگ استن لی مشخص شد

بیاتومگ – از گزارش‌های سوءاستفاده از بزرگان و بیماری دشوار ذات‌الریه‌اش، استن لی قبل از مرگش به کرات در سر تیتر خبرها بوده است. متاسفانه استن لی حدود دو هفته پیش در سن ۹۵ سالگی از دنیا رفت و مردم و طرفداران از آن زمان برای این فقدان اندوهگین می‌باشند. طرفداران در سراسر دنیا برای فقدان استن لی ناراحت و عزادار هستند و در همین حین، میراثی که او در دنیای کامیک و سینما از خود به جا گذاشته را گرامی می‌دارند.

علاوه بر برخی از بازیگران دنیای سینمایی مارول و همکاران وی در کمپانی مارول که با انتشار بیانیه‌هایی، غم خود را نسبت به این فقدان اظهار نمودند، برخی از طرفداران با حضور در ستاره استن لی در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود، یاد وی را گرامی داشتند. بنابر گزارش‌ها، استن لی در ساعت ۹:۱۷ قبل از ظهر در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸ در مرکز پزشکی سیدارس-سینای به علت نارسایی قلبی و تنفسی از دنیا رفته است.

استن لی
استن لی

علاوه بر این، آشکار شده که جسد لی سوزانده شده و خاکستر وی نیز به دخترش، جوآن سلیا لی، داده شده است. با وجود از دنیا رفتنش، برخی از طرفداران دنیای سینمایی مارول امیدوارند تا شاهد حضور کوتاه وی در برخی فیلم‌های آینده این دنیای مشترک باشند. البته هنوز این موضوع به طور رسمی تایید نشده است.

احتمال می‌رود که او صحنه‌های حضور کوتاه خود در فیلم‌های Captain Marvel (کاپیتان مارول) و Avengers 4 (انتقام جویان ۴) را فیلمبرداری کرده باشد. این اسطوره دنیای کامیک، در طی عمر خود، کاراکترهای ماندنی و نمادین زیادی را خلق نموده و همین سبب شده تا برخی او را شخصی بدون جایگزین بدانند.

یادش گرامی!

نوشته علت اصلی مرگ استن لی مشخص شد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.