شیرینی های دو سالگی با چاشنی صبر | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانشیرینی های دو سالگی با چاشنی صبر

بله، و اینک دخترمان دو ساله است. محیاسادات قند و نبات... دو سال و نزدیک یک ماه. شیرینیش دو چندان که نه، هزار برابر شده اما..  صبر طلب کردنم از خدا هم بییییشتر شده. ?

جمله های دو کلمه ای به زبان محیا

دبش منه یعنی کفش منه

شلا منه یعنی شلوار منه

بابا خوابید یا بابا خوابه رو هم قشنگه میگه با تاکید روی ب?

تولدت مبارک رو به زبون خودش می خونه آلوووله آلوووله??

اسم باباش رو هم میگه موثسا? یعنی مرتضی. واااویلا از زبون خنده دارش.

خاله و مامان و بابا و عمو و دایی و عمه... همه رو میشناسه دیگه. سرور و علی و سیما رو هم میگه. البته به سیما میگه سینا? به مهراد هم میگه میناد. نمیدونم برای چی به مامان بزرگ و آقابزرگش میگه سا. به من چه خب?

دیگه کامل از پله ها بالا پایین میره، در رو باز و بسته می کنه. چیزی رو که بخواد یه جوری بهم میفهمونه اما با این زبون محیاوارش هیچی نمیفهمم گاهی. بعد از کلی گریه زاریش فهمیدم پیشته یعنی گوجه. یا خایار یعنی خیار. یا قوقوقو یعنی قمقمه. یا بسی سی یعنی بستنی. آخه مادر که علم غیب نداره. بچم زار میزنه که خودا آخام شی آخام. شما جای من. آخه کی می فهمه خودکار و نقاشی میخواد. بعد یک خودکار میده به من باله یا همون بالش رو میذاره دراز می کشه و باید پا به پاش نقاشی بکشم. من هم ریز ریز مینویسم و از تقلید کرونش از نوشتن من لذت می برم. 

چند شبه به جای این که از همون اول روی پا بذارمش کنارش دراز میکشم و شروع میکنم به ارومی قرآن خوندن و بالاخره بعد از تلاوت یک سوره یس که داره خددم هم خوابم میبره میخوابه. خدا کنه این روش همیشه چواب بده.

راستی این دو سه هفته درگیر دو دندون آخر دو سالگی هستیم. امشب اولین شبیه که بدون سرفه خوابیده ان شااااالله تا صبح بخوابه که داروی سرفه تموم شده.

خدایا ممنونم خیییلی ممنونم ازت. از همه چیز. مخصوصا از دل خوش از امید از لبخند ممنونم.