شان بین به جمع بازیگران سریال World on Fire (جهان در آتش) پیوست | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانشان بین به جمع بازیگران سریال World on Fire (جهان در آتش) پیوست

بیاتومگ – ستاره سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، شان بین، به جمع بازیگران سریال World on Fire (جهان در آتش) اضافه شد. این سریال درام و مربوط به جنگ جهانی دوم محصول شبکه بی‌بی‌سی وان می‌باشد و دیگر بازیگران آن نیز هلن هانت و لزلی منویل هستند.

شان بین که در دنیای سینما و سریال کهنه‌کار است، اولین بار با نقش موفقیت‌آمیز خود در فیلمی تلویزیونی محصول بریتانیا به نام Sharpe’s Rifles (تفنگداران شارپ) شناخته شد. این فیلم یک درام تاریخی است که اتفاقات آن در طی جنگ‌های ناپلئونی رخ می‌دهد. او این نقش خود را در مجموعه‌ای از فیلم‌های تلویزیونی بازآفرینی کرد، مجموعه فیلمی که با فیلم Sharpe’s Peril (مخاطره شارپ) در سال ۲۰۰۸ به پایان رسید.

بین پس از اینکه خود را در دنیای سریال به چهره‌ای شناخته شده تبدیل نمود، وارد عرصه سینما شد و نقش بورومیر را در مجموعه فیلم سه‌گانه Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) به کارگردانی پیتر جکسون به تصویر کشید. بین همچنین در فیلم Troy (تروی) در مقابل برد پیت، نقش ادیسیوس را بازی کرد.

شان بین - فصل 1 سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
شان بین – فصل ۱ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

اما مشهورترین نقش وی در دنیای سریال، نقش ند استارک در فصل اول سریال بازی تاج و تخت است. شان بین بیش از سهمش در جنگ ساختگی حضور داشته و یک بار دیگر در پروژه جدیدش با مناقشه‌ای جهانی روبه‌رو خواهد شد. نویسنده سریال جهان در آتش، پیتر باوکر است و این سریال به عنوان یک سریال درامی توصیف شده که داستان چندین کاراکتر از ملیت‌های مختلف دخیل در جنگ را بازگو می‌کند.

دیگر بازیگرانی که حضورشان در این سریال تایید شده شامل جونا هاور-کینگ، جولیا براون، زوفیا ویچلاکز و برایان جی اسمیت است. شان بین شهرت بسیاری برای مردن در جلوی دوربین دارد و در مصاحبه‌ای، این بازیگر از مرگ خود در فیلم Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) به عنوان مرگ محبوبش یاد کرده است.

نوشته شان بین به جمع بازیگران سریال World on Fire (جهان در آتش) پیوست اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.