سلحشوری: خبرگزاری ایسنا صحبت‌هایم را تحریف کرد ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانسلحشوری: خبرگزاری ایسنا صحبت‌هایم را تحریف کرد ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

سلحشوری:
خبرگزاری ایسنا صحبت‌هایم را تحریف کرد    
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۴
نماینده اصلاح‌طلب مجلس در توضیح اظهارات خود درباره چادر که حاشیه‌های فراوانی به همراه داشت گفت: «خبرگزاری ایسنا كار خوبی نكرد، من صحبت‌های بسیاری مطرح كردم اما عملا ابتدا و انتهای حرف‌هایم را حذف كردند و فقط بخشی را آوردند كه این همه حرف و حدیث از آن بیرون آمد.»
پروانه سلحشوری با انتقاد از تحریف صحبت‌هایش از سوی خبرگزاری دولتی ایسنا افزود: «من توضیح دادم كه خودم اصرار به حفظ چادر داشتم. من چادری بودم و رو می‌گرفتم. دستم هم از قبل درد می‌كرد و تعصبم به استفاده از فرم چادر ایرانی، باعث شد آسیب دستم بیشتر شود. اما بعدها از چادر ملی استفاده كردم. اتفاقا در همان نشست هم به صراحت این مسئله را بیان كرده و همچنین گفتم كه باید در مقوله حجاب كار شود و كاری كنیم كه حجاب جذاب شود و آسیب‌زا نباشد. خبرگزاری ایسنا كار خوبی نكرد، من صحبت‌های بسیاری مطرح كردم اما عملا ابتدا و انتهای حرف‌هایم را حذف كردند و فقط بخشی را آوردند كه این همه حرف و حدیث از آن بیرون آمد.»
این نماینده مجلس در گفتگو با اعتماد با‌ اشاره به نوشته‌های این رسانه‌ها كه او را «بی‌سواد» خطاب كرده بودند، گفت: «اگر واقعا به نظر آنها سلحشوری آنقدر مسخره و خنده‌دار است، چرا آنقدر او را جدی گرفته‌اند؟ به قول خودشان یك آدم «منگلی» یك سری حرف‌هایی زده، چرا شما آنقدر جدی گرفته‌اید و درباره‌اش حرف می‌زنید؟»