سریال Daredevil (دردویل) کنسل شد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانسریال Daredevil (دردویل) کنسل شد

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس به طور رسمی سریال Daredevil (دردویل) را پس از پخش سه فصل کنسل کرد. سال‌ها قبل، کمپانی مارول و نتفلیکس قراردادی برای ساخت سریال‌های اکشن-زنده از چند تن از کاراکترهای کامیک مارول بستند. سریال دردویل، سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (مشت آهنین) جز قرارداد ابتدایی بودند که بر طبق آن، همه این چهار کاراکتر در سریال The Defenders (مدافعان) گردهم آمدند.

اولین فصل از سریال دردویل در سال ۲۰۱۵ و با بازی چارلی کاکس در نقش مت مورداک پخش شد و به سرعت نیز تُن و درون مایه این گوشه دنیای سینمایی مارول را برپا نمود و به موفقیتی بزرگ تبدیل شد. نتفلیکس به سرعت آن را برای فصل دوم تمدید کرد که در سال ۲۰۱۶ پخش شد. فصل سوم سریال دردویل نیز چند هفته قبل بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شده بود.

با اینکه فصل سوم سریال همانند فصل‌های قبلی مورد استقبال قرار گرفته بود اما برخی آمارها یک کاهش ادامه‌دار در علاقه به سریال را نشان می‌دهند. این موضوع برای تمام سریال‌های مارول/نتفلیکس صدق می‌کند و همین سبب شد تا نتفلیکس شروع به کنسل کردن آنها بکند. اولین سریال کنسل شده مارول/نتفلیکس، سریال مشت آهنین بود و پس از آن نیز سریال لوک کیج همین راه را رفت. هر دو سریال پس از پخش دو فصل کنسل شدند.

فصل 3 سریال Daredevil (دردویل)
فصل ۳ سریال Daredevil (دردویل)

عجله و شتاب در این کنسل شدن‌ها سبب شد تا برخی از طرفداران نگران آینده دیگر سریال‌های مارول/نتفلیکس شوند. حال، گزارش شده که نتفلیکس سریال دردویل را پس از سه فصل کنسل کرده است. نتفلیکس در راستای این تصمیم خود، بیانیه زیر را صادر نموده است:

“سریال دردویل برای فصل چهارم بر روی سرویس نتفلیکس باز نخواهد گشت. ما فوق‌العاده نسبت به آخرین فصل سریال افتخار می‌کنیم و اگرچه این موضوع برای طرفداران رنج‌آور است اما ما احساس کردیم که بهتر است تا داستان را در اوج به پایان برسانیم. ما از مدیر اجرایی سریال اریک اولسون، نویسندگان سریال، عوامل فوق‌العاده و بازیگران درخشان از جمله چارلی کاکس در نقش دردویل، قدردان هستیم و از طرفداران بسیار سپاس‌گزاریم که در طی سال‌ها از این سریال حمایت کردند. در حالی که این سریال بر روی نتفلیکس به پایان رسیده، سه فصل هیجان‌انگیز آن برای سال‌ها بر روی این سرویس باقی خواهد ماند و در عین حال، کاراکتر دردویل در پروژه‌های آینده مارول به کار خود ادامه خواهد داد.”

انتظار می‌رود که فصل دوم سریال The Punisher (مجازاتگر) و فصل سوم سریال جسیکا جونز در سال ۲۰۱۹ پخش شوند و از آنجا که سه تا از پنج سریال نتفلیکس/مارول کنسل شدند، پس طرفداران باید انتظار کنسل شدن این دو سریال را نیز داشته باشند.

نوشته سریال Daredevil (دردویل) کنسل شد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.