سریال اکشن-زنده Cowboy Bebop (کابوی بیباپ) ساخته می‌شود | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانسریال اکشن-زنده Cowboy Bebop (کابوی بیباپ) ساخته می‌شود

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس یک بازسازی اکشن زنده از سریال انیمیشنی Cowboy Bebop (کابوی بیباپ) می‌سازد. این سرویس آنلاین بسیار بزرگ خود را وقف گسترش دسترسی جهانی‌اش کرده و در همین راستا، اخیرا تمرکز بسیار بیشتری بر روی پروژه‌های مرتبط با انیمه کرده است. با جدیدترین اعلامیه از سوی این کمپانی، آنها حقوق یکی از محبوب‌ترین سریال‌های انیمیشنی ژاپنی را بدست آوردند.

سریال انیمیشنی کابوی بیباپ برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ و تنها برای ۲۶ قسمت پخش شد اما این سریال کمپانی سانرایز از آن زمان به عنوان بخش بزرگی از دنیای انیمه باقی مانده است. داستان این انیمه، گروهی از شکارچیان مزدبگیر را دنبال می‌کند که برخی از تحت تعقیب‌ترین جنایتکاران دنیای خود را دنبال می‌کنند.

انیمه Cowboy Bebop (کابوی بیباپ)
انیمه Cowboy Bebop (کابوی بیباپ)

این تیم شامل اسپایک اسپیگل، جت بلک، فایی ولنتین و رادیکال اد می‌باشد. اگرچه این سریال برای مدتی کوتاه پخش شد اما دنیای آن در طی سال‌های مختلف در اشکال مختلف به کار خود ادامه داده است. حال با کمک کمپانی نتفلیکس، داستان کابوی بیباپ به صورت اکشن-زنده بازگو خواهد شد.

این سریال از سال گذشته در حال توسعه بوده و اکنون کمپانی نتفلیکس به ساخت آن چراغ سبز نشان داده است. اولین فصل این سریال شامل ده قسمت خواهد بود و کریستوفر یوست نیز نویسنده فصل اول آن خواهد بود.

نوشته سریال اکشن-زنده Cowboy Bebop (کابوی بیباپ) ساخته می‌شود اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.