سردار غیب‌پرور مطرح کرد: خرج پول‌های گزاف و اقدامات اطلاعاتی علیه ایران توسط آل‌سعود و رژیم جعلی اشغالگر قدس ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانسردار غیب‌پرور مطرح کرد: خرج پول‌های گزاف و اقدامات اطلاعاتی علیه ایران توسط آل‌سعود و رژیم جعلی اشغالگر قدس ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

سردار غیب‌پرور مطرح کرد:
 خرج پول‌های گزاف و اقدامات اطلاعاتی علیه ایران
توسط آل‌سعود و رژیم جعلی اشغالگر قدس
۱۳۹۷/۰۷/۱۷
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آل‌سعود خبیث و رژیم جعلی اشغالگر قدس با پول‌های گزاف و اقدامات اطلاعاتی در نبرد علیه انقلاب اسلامی ایران مشارکت می‌کنند.
سردار غلامحسین غیب‌پرور در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت اظهار داشت: امروز در جنگی تمام‌عیار با استکبار جهانی قرار داریم و رئیس‌جمهور آمریکا شمشیر را از رو بسته است. به گزارش تسنیم، وی با اشاره به 2 بازوی مهم آمریکا در منطقه، گفت: آل‌سعود خبیث و رژیم جعلی اشغالگر قدس با پول‌های گزاف و اقدامات اطلاعاتی در این نبرد علیه انقلاب اسلامی ایران مشارکت می‌کنند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، افزود: به طور معمول این اقدامات در سال‌های گذشته در هفته بسیج صورت می‌گرفت ولی بررسی ما نشان می‌داد که کشور نیازمند حرکتی نو، جدید و گسترده است.
وی با بیان اینکه دشمن می‌بایست پیامی محکم از سمت ما دریافت می‌کرد، گفت: امیدواریم که پس از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج و پاسخ  کوبنده موشکی سپاه به تروریست‌ها این موضوعات رها نشود و همه نهادها برای رفع مشکلات مردم کمر همت را ببندند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ابراز داشت: زمانی که کشور در بحران نباشد، همه یار انقلاب هستند ولی شرط این است که در زمان مورد نیاز حضور داشته باشیم و از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کنیم. سردار غیب‌پرور با اشاره به اینکه در اوضاع کنونی جامعه از کسانی که با عیار بالا در اطراف علی زمان هستند چه تعداد می‌توانیم نام ببریم؟ بیان داشت: باورم بر این است که در خط مقدم این جبهه، پیشکسوتان و ریش سفیدان پرچمدار دفاع از انقلاب اسلامی هستند.