زوئی دویچ به جمع بازیگران فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‌ها ۲) اضافه شد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانزوئی دویچ به جمع بازیگران فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‌ها ۲) اضافه شد

بیاتومگ – جمع بازیگران فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‌ها ۲) در حال رشد است و در جدیدترین خبر، زوئی دویچ برای نقش‌آفرینی به این فیلم پیوسته است. فیلم سرزمین زامبی‌ها ۲ دنباله فیلمی به همین نام است که برای مدتی طولانی درگیر مراحل توسعه بوده است. اما در نهایت، کمپانی سونی در حال سرعت بخشیدن به توسعه این فیلم آخرالزمانی زامبی-محور است.

تقریبا تمام کسانی که در فیلم اول سرزمین زامبی‌ها دخیل بودند، برای فیلم دوم باز خواهند گشت اما این دنباله علاوه بر این، چندین چهره جدید را نیز معرفی خواهد کرد. فیلم سرزمین زامبی‌ها در سال ۲۰۰۹ با بازی اما استون، جسی آیزنبرگ، وودی هارلسون و ابیگیل برسلین بود. داستان فیلم که توسط پاول ورنیک و رت ریس نوشته شده، یک گروه غیرمحتمل را دنبال می‌کند که در میانه آخرالزمان و به دنبال نیازی برای بقا شکل گرفته است.

فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‎ها)
فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‎ها)

روبن فلشیر کارگردانی فیلم را برعهده داشت، فیلمی که برای مدت‌ها از آن به عنوان فیلمی مستقل و تکی یاد می‌باشد. با این وجود، پس از سال‌ها کار بر روی فیلمنامه، کمپانی سونی سرانجام وارد توسعه فیلم سرزمین زامبی‌ها ۲ شده است. تولید فیلم قرار است از اوایل سال آینده میلادی شروع شد، پس انتظار می‌رود که در اواخر همان سال به اکران در بیاید که حدود ده سال پس از اکران فیلم اول می‌باشد.

بنابر گزارش‌ها، زوئی دویچ به جمع بازیگران فیلم سرزمین زامبی‌ها ۲ پیوسته است. هنوز جزییاتی کاراکتری که وی بازی خواهد کرد مشخص نشده است. دوئچ اخیرا در فیلم کمدی-عاشقانه Set It Up محصول کمپانی نتفلیکس ایفای نقش نموده که توسط منتقدان و مخاطبان مورد ستایش واقع شده است. زوئی دوبچ اولین بازیگر جدید این فیلم دنباله است.

نوشته زوئی دویچ به جمع بازیگران فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‌ها ۲) اضافه شد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.