ریتا مورینو به بازسازی فیلم West Side Story (داستان وست ساید) پیوست | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانریتا مورینو به بازسازی فیلم West Side Story (داستان وست ساید) پیوست

بیاتومگ – ریتا مورینو که برای بازیگری خود در فیلم West Side Story (داستان وست ساید) در سال ۱۹۶۱ برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل زن در مراسم اسکار شده بود، توسط فیلمساز بزرگ استیون اسپیلبرگ برای حضور در بازسازی وی از این فیلم موزیکال موفق انتخاب شده تا نقشی تازه را به تصویر بکشد.

در یک نقطه زمانی، این فیلمساز اسطوره به دنبال آن بود تا تولید فیلم Indiana Jones 5 (ایندیانا جونز ۵) را در بهار سال ۲۰۱۹ شروع نماید اما از آنجا که کمپانی لوکاس‌فیلم این پروژه را به دلیل بازنویسی فیلمنامه آن توسط جاناتان کسدان تا سال ۲۰۲۱ به تاخیر انداخته، پس این فرصت برای اسپیلبرگ فراهم آمده تا مشغول کار بر روی دیگر پروژه‌های در دست توسعه خود شود.

ریتا مورینو - فیلم West Side Story (داستان وست ساید)
ریتا مورینو – فیلم West Side Story (داستان وست ساید)

و از میان تمام آن پروژه، پروژه بازسازی فیلم داستان وست ساید توانست در صدر فهرست اسپیلبرگ قرار بگیرد و از همین رو، اسپیلبرگ چندی پیش شروع به انتخاب بازیگر برای این فیلم کرد. به آرامی بازیگران برای این پروژه انتخاب شدند. انسل الگورت نقش تونی و آیزا گونزالز نقش آنیتا را به تصویر خواهند کشید.

بنابر گزارش‌ها، مورینو قرار است نقش والنتینا را در فیلم داستان وست ساید بازی کند. او علاوه بر این، یکی از تهیه‌کننده‌های اجرایی فیلم نیز می‌باشد. بنابر گفته‌های اسپیلبرگ، این نقشی تازه است که در فیلم اصلی وجود نداشته است.

نوشته ریتا مورینو به بازسازی فیلم West Side Story (داستان وست ساید) پیوست اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.