ران پرلمن نقش ابرقهرمانی دیگری را بازی نخواهد کرد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانران پرلمن نقش ابرقهرمانی دیگری را بازی نخواهد کرد

بیاتومگ – ران پرلمن، بازیگر فیلم Hellboy (پسر جهنمی)، اظهار کرد که شک دارد که هرگز نقش ابرقهرمان دیگری را به تصویر بکشد. پرلمن با به تصویر کشیدن نقش اصلی فیلم پسر جهنمی به کارگردانی گیلرمو دل تورو در سال ۲۰۰۴ پا در دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی گذاشت. او در این فیلم در کنار داگ جونز، سلما بلیر و جان هارت به ایفای نقش پرداخت.

همه این بازیگران برای بازآفرینی نقش‌های خود در فیلم Hellboy II: The Golden Army (پسر جهنمی ۲: ارتش طلایی) در سال ۲۰۰۸ حضور پیدا کردند. هر دو فیلم پسر جهنمی به خوبی از سوی طرفداران و منتقدان مورد استقبال قرار گرفت و حتی فیلم ارتش طلایی نیز نامزد دریافت یک جایزه اسکار گردید.

پرلمن برای سال‌ها از ساخت فیلم پسر جهنمی ۳ پشتیبانی می‌کرد اما این اتفاق هرگز رخ نداد. در اوایل سال ۲۰۱۷، اعلام شد که به جای پسر جهنمی ۳، قرار است یک بازسازی تازه از این کاراکتر ساخته شود و دیوید هاربر بازیگر سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) قرار است عهده‌دار نقش اصلی باشد.

دیوید هاربر و ران پرلمن - فیلم Hellboy (پسر جهنمی)
دیوید هاربر و ران پرلمن – فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

گفته شده که فیلم جدید نسخه بسیار تاریک‌تر و مخوف‌تری از پسر جهنمی است اما طرفداران از اینکه پرلمن در این دنباله حضور ندارد، اندکی ناامید و سرافکنده شدند. پس از آن نیز، پرلمن با این موضوع کنار آمد و اظهار داشت که ایده پسر جهنمی ۳ را به طور کامل پشت سر گذاشته است. بنا به گفته‌های اخیر پرلمن، به نظر می‌رسد که او نه تنها نقش پسر جهنمی بلکه به طور کلی از تمام نقش‌های ابرقهرمانی دوری خواهد کرد.

در مصاحبه‎ای، از پرلمن سوال شد که دوست دارد تا کدام نقش ابرقهرمانی را به تصویر بکشد و پرلمن در پاسخ اظهار داشت که شک دارد که هرگز وارد نقش‌های ابرقهرمانی بشود. در ادامه، از او سوال شد که آیا مجموعه فیلم دیگری هست که او دوست داشته باشد تا به آن بپیوندد و پرلمن در پاسخ گفت:

“نه، هیچ کاراکتر کامیک بوکی وجود ندارد که من برای ایفای نقش آن در دنیای سینما بسیار مشتاق باشم. علاوه بر این، فکر می‌کنم در سن ۶۸ سالگی حتی نباید فکر و ایده ایفای نقش‌های ابرقهرمانی به ذهنم خطور کند.”

او همچنین توضیح داد که او هرگز طرفدار سرسخت کتاب‎های کامیک نبوده و گیلرمو دل تورو او را با کاراکتر پسر جهنمی آشنا نموده است.

نوشته ران پرلمن نقش ابرقهرمانی دیگری را بازی نخواهد کرد اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.