دونالد ساترلند به جمع بازیگران سریال The Undoing (باطل کردن) پیوست | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاندونالد ساترلند به جمع بازیگران سریال The Undoing (باطل کردن) پیوست

بیاتومگ – شبکه اچ‌بی‌او اعلام نموده که دونالد ساترلند به جمع بازیگران سریال The Undoing (باطل کردن) اضافه شده است. با پیوستن وی به این سریال محدود، بازیگران این پروژه از قبل نیز درخشان‌تر شده است. بازیگرانی که حضورشان در این سریال تایید شده شامل نیکول کیدمن و هیو گرنت می‌باشد.

کیدمن از همان ابتدا در این پروژه دخیل بوده و نه تنها در این سریال هیجان‌انگیز و روانشناختی به ایفای نقش خواهد پرداخت بلکه یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی آن نیز خواهد بود. این سریال، اقتباسی از رمان You Should Have Known (باید می‌دانستی) نوشته جین هانز کورلیتز می‌باشد.

دونالد ساترلند و هریس دیکینسون - سریال Trust (اعتماد)
دونالد ساترلند و هریس دیکینسون – سریال Trust (اعتماد)

مسئولیت نوشتن اقتباس از این رمان را دیوید ای کلی برعهده دارد و کارگردانی آن نیز در دستان سوزان بیر می‌باشد. بنابر گزارش‌ها، ساترلند به جمع بازیگران سریال باطل کردن پیوسته تا نقش فرانکلین رنر، پدر گریس با بازی نیکول کیدمن، را به تصویر بکشد. فرانکلین یک سرمایه‌دار سابق است که باید از دختر و نوه‌هایش در برابر برخی اطلاعات وحشتناک منتشر شده در مورد شوهر گریس با بازی هیو گرنت محافظت نماید.

شوهر گریس درست در زمانی که اولین کتاب گریس قرار است به چاپ برسد، ناپدید می‌شود. اوضاع زمانی پیچیده‌تر می‎شود که مرگ مشکوکی رخ می‌دهد که سبب می‌شود تا فرض بر این گذاشته شود که شوهر گریس به آن ربطی داشته است. هنوز تاریخ پخشی برای سریال باطل کردن اعلام نشده است.

نوشته دونالد ساترلند به جمع بازیگران سریال The Undoing (باطل کردن) پیوست اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.