دومین تریلر مینی‌سریال I Am the Night (من شب هستم) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاندومین تریلر مینی‌سریال I Am the Night (من شب هستم)

بیاتومگ – شبکه تی‌ان‌تی دومین تریلر را برای مینی‌سریال I Am the Night (من شب هستم) منتشر نموده است. ساخت این مینی‌سریال درام و دوره‌ای در سال ۲۰۱۷ اعلام شد. عنوان ابتدایی این سریال، One Day She’ll Darken (روزی او تاریک خواهد شد) بود که بعدا به من شب هستم تغییر پیدا کرد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

پتی جنکینز که در حال حاضر در حال فیلمبرداری فیلم Wonder Woman 1984 (واندر وومن ۱۹۸۴) با حضور کریس پاین می‌باشد، دو قسمت ابتدایی این سریال شش قسمتی را کارگردانی کرده است. کریس پاین در سریال من شب هستم، نقش یک روزنامه‎نگار سیاه‌رو به نام جی سینگلتری را بازی می‌کند که با یک خانم جوان به نام فوآنا با بازی ایندیا آیسلی همراه می‌شود، کسی که ممکن است به فتل مخوف بلک داهیلا مرتبط باشد، قتلی که برای حدود یک دهه، مقامات را سردرگم کرده و علاقه‌مندان به جنایات واقعی را به خود جذب نموده است.

خلاصه داستان این مینی‌سریال بدین شرح است:

“سریال من شب هستم، الهام گرفته شده از اتفاقات واقعی است و داستان هیجان‌انگیز دختر نوجوانی به نام فوآنا هودل را بازگو می‌کند که به هنگام تولد به خانواده دیگری داده می‌شود و در خارج از شهر رنو، نوادا بزرگ می‌شود. فوآنا کم و بیش با گذشته و سرمنشاء مرموز خود به راحتی کنار آمده تا اینکه روزی او چیزی را کشف می‌کند که سبب می‌شود تا او همه چیز را زیر سوال ببرد. همانطور که فوآنا شروع به تحقیق در مورد اسرار گذشته‌اش می‌کند، با یک خبرنگار سیاه‌رویی آشنا می‌شود که به شدت درگیر پرونده‌ای است که او را بی‌آبرو نموده است. آنها با یکدیگر یک دنباله شوم و بدشگون را دنبال می‌کنند که حول یک مختصص زنان بدنام در شهر لس‌آنجلس می‌باشد. این فرد، دکتر جورج هودل با بازی جفرسون مایز است که درگیر برخی از تاریک‌ترین فسق و فسادهای هالیوود و احتمالا بدنام‌ترین جنایت حل‌نشده آن است. “

پخش مینی‌سریال من شب هستم قرار است از روز سه‌شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ (۲۸ ژانویه ۲۰۱۹) شروع شود.

تریلر مینی‌سریال I Am the Night (من شب هستم)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته دومین تریلر مینی‌سریال I Am the Night (من شب هستم) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.