دومین تریلر فیلم Vox Lux (وکس لوکس) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاندومین تریلر فیلم Vox Lux (وکس لوکس)

بیاتومگ – ماه گذشته بود که اولین تریلر فیلم Vox Lux (وکس لوکس) منتشر شد که شخصیت عجول و بی‌پروای کاراکتر ناتالی پورتمن در این فیلم را نشان می‌داد و اکنون دومین تریلر فیلم منتشر شده که در زیر می‌توانید با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید. کارگردانی فیلم وکس لوکس را بردی کوربت در دست دارد.

این فیلم داستان یک ستاره پاپ به نام سلست را بازگو می‌کند. سلست در دروه نوجوانی، از یک تیراندازی در داخل مدرسه جان سالم به در برده و سپس به یک ظاهر همه‌گیر برای یک اجرای سرود یادبود تبدیل شده است. ناتالی پورتمن در این فیلم نقش نسخه بزرگسال سلست را به تصویر می‌کشد و بازیگر انگلیسی رفی کسیدی نقش سلست جوان و همچنین نقش دختر سلست به نام لیبرتین را بازی می‌کند.

جود لاو در نقش مدیر برنامه سلست و استیسی مارتین در نقش خواهر بزرگتر سلست دیگر بازیگران مکمل فیلم هستند. فیلم وکس لوکس، دومین فیلم کارگردانی شده توسط کوربت می‌باشد. اولین فیلم وی، فیلم The Childhood of a Leader (کودکی یک رهبر) بود که در سال ۲۰۱۵ به اکران درآمد. در طی پانزده سال گذشته، کوربت به عنوان بازیگر مشغول به کار بوده است.

دومین تریلر فیلم وکس لوکس کمتر بر روی ویژگی و خصوصیات شخصیتی سلست تمرکز می‌کند و بیشتر بر روی داستان منشاء وی می‌پردازد. فیلم وکس لوکس قرار است در تاریخ جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ (۷ دسامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Vox Lux (وکس لوکس)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته دومین تریلر فیلم Vox Lux (وکس لوکس) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.