در گفتگو با جعفر متقی عنوان شد: اعزام موتای کاران مینابی به مسابقات قهرمانی استان | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاندر گفتگو با جعفر متقی عنوان شد: اعزام موتای کاران مینابی به مسابقات قهرمانی استان

 

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب: رئیس انجمن موی تای شهرستان میناب و رئیس  هئیت رزمی شهرستان میناب استادهادی عبدی زاده در نشست صمیمی با  جعفر متقی  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب  در دفتر رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان، از اعزام موتای کاران مینابی به مسابقات قهرمانی استان در هفته تربیت بدنی و ورزش  خبر داد.

صبح امروز سه شنبه 17 مهر ماه نودو هفت  جلسه  رئیس  هئیت رزمی  و انجمن موی تای شهرستان میناب   استاد هادی عبدی زاده با حضور جعفر متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب  در دفتر متقی  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب برگزار شد.

در ابتدای این نشست صمیمی استاد عبدی زاده  مسئول انجمن موی تای شهرستان میناب  ضمن   قدردانی از  اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب و شخص اقای متقی در حمایت همه جانبه از این رشته در شهرستان  گزارشی را  از عملکرد این انجمن  طی این یک سال و اندی که   این رشته و انجمن در شهرستان میناب مشغول فعالیت می باشد ارائه نمود...

در ادامه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب در رابطه با اهمیت رشته های رزمی تصریح کرد: رشته های رزمی بیشترین طرفدار را بعد از ورزش فوتبال در میان خانواده   و جوانان علاقمند به ورزش  های رزمی   را  دارا می باشند.

متولی ورزش شهرستان  اظهار داشت:رشته های رزمی برای جوانان هم  در عرصه دفاع از جان و هم در عرصه زندگی می تواند بسیار آموزنده باشد.

جعفر متقی  در رابطه با رشته جذاب موی تای اظهار کرد:اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب  با توجه به آن چیزی که در توان دارد  آمادگی دارد  از همه رشته های رزمی از جمله موی تای حمایت نماید...

وی افزود: شهرستان میناب به صورت کلی نسبت به ورزش های رزمی و به طور خاص ورزش موی تای از استقبال خوبی در میان جوانان مینابی  برخوردار است و   استاد عبدی زاده مسئول انجمن موی تای شهرستان میناب  با توانایئیهایی که   تا کنون  از خود در استان و کشور  در رشته های رزمی تکوتندو و موتای نشان داده از سوی این اداره بعنوان رئیس هئیت های رزمی شهرستان میناب منصوب شده  که امیدواریم  در عرصه های قهرمانی و همچنین پیشرفت موی تای تلاش ارزنده ای را از خود  در شهرستان و استان  به نمایش گ بگذارد...

متقی در پایان خطاب به همه نهاد ها و ادارات از جمله سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین به جهت حمایت از ورزش های رزمی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این جلسه استا هادی عبدی زاده  رئیس هئیت   رزمی  شهرستان میناب  و مسئول  انجمن موی تای  میناب  با اشاره به   حمایت های همه جانبه اداره ورزش   و جوانان اظهار کرد: وجود آقای متقی  به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان  شهرستان برای ورزش شهرستان می تواند مایه خیر باشد.

استاد عبدی زاده  با ارائه طرح استعداد یابی برای موی تای شهرستان میناب  گفت: پیشنهاد می کنم طرح کمیته استعدادیابی توسط انجمن موی تای شهرستان میناب با حمایت استان  ودر راس   اداره ورزش و جوانان  شهرستان میناب دنبال گردد.

استاد هادی عبدی زاده   رئیس هئیت های رزمی   دومین شهرستان  پهناور  و پرجمعیت استان هرمزگان  در رابطه با موی تای بانوان   مینابی یادآور شد: در سال گذشته تیم نوجوانان موی تای میناب  با حضور در  رقابتهای استانی  توانست    خود را  بخوبی نشان دهد   و این امیدواری را برای جامعه ورزش رزمی   شهرستان و خانواده موتای شهرستان  به ارمغان  اورد  تا بتواند در رقابتهای برون مرزی استان  حائز مدال  های  رنگارنگ شوند...

در پایان  رئیس هئیت های رزمی شهرستان میناب از امادگی این رشته جهت برگزاری    و اعزام   به مسابقات   قهرمانی استان   و برگزاری مسابقات قهرمانی شهرستان  را در هفته تربیت بدنی و ورزش  خبر داد.