حمله موشکی جدید ایران پیامی به واشنگتن، ریاض و تل‌آویو است ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانحمله موشکی جدید ایران پیامی به واشنگتن، ریاض و تل‌آویو است ۱۳۹۷/۰۶/۱۹

حمله موشکی جدید ایران پیامی به واشنگتن، ریاض و تل‌آویو است
        ۱۳۹۷/۰۶/۱۹

Image result for ‫حمله موشکی جدید ایران پیامی به واشنگتن، ریاض و تل‌آویو است‬‎
رسانه صهیونیستی در تحلیلی در زمینه عملیات موشکی جدید ایران علیه تروریست‌ها نوشت: حمله موشکی سپاه پاسداران به تروریست‌ها پیامی به واشنگتن و تل‌آویو و نمایش توانایی عملیاتی سپاه در مرزها و منطقه است.
به دنبال حمله موفقیت‌آمیز روز شنبه ایران به مقر تروریست‌ها در کردستان عراق، یک روزنامه صهیونیستی این اقدام را پیام ایران به آمریکا و رژیم آل‌سعود و رژیم صهیونیستی برشمرد.
 روزنامه «جروزالم پست» در گزارش روز یکشنبه خود در این زمینه نوشت: این حمله موشکی پیامی از سوی تهران مبنی بر این است که می‌تواند هرآنچه را که بخواهد، انجام دهد و این اقدام ایران نوعی قدرت‌نمایی در مواجهه با تحریم‌ها است.
  این روزنامه با استفاده از عبارات «حملات دقیق و بی‌سابقه» در توصیف حمله موشکی ایران نوشت: حمله موشکی سپاه پاسداران به تروریست‌ها پیامی به واشنگتن و تل‌آویو و نمایش توانایی عملیاتی سپاه در مرزها و منطقه است.
به گزارش فارس، جروزالم پست نوشت که واکنش دولت آمریکا  به حمله موشکی ایران نشان می‌دهد که آیا واشنگتن گشایش این جبهه جدید در شمال عراق را جدی گرفته یا خیر.
 گفتنی است که در عملیات موشکی سپاه علیه مقر تروریست‌ها در کردستان عراق از  موشک‌های نوع «فاتح» استفاده شد. موشک‌های پرتاب فاتح، دقیق‌ترین موشک ایرانی هستند که در انواع فاتح 110 (300کیلومتر)، فاتح313 (500کیلومتر)، فاتح مبین (500کیلومتر) و ذوالفقار (700 کیلومتر)، خلیج‌فارس و هرمز (دریایی-300کیلومتر) تولید شده‌اند. موشک فاتح110  مجهز به کلاهک جنگی 500 کیلوگرمی است.