جعفر متقی در جلسه نواب رئیسان هئیت های ورزشی شهرستان میناب گفت//وجود شبکه های مجازی و امکان فعالی | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانجعفر متقی در جلسه نواب رئیسان هئیت های ورزشی شهرستان میناب گفت//وجود شبکه های مجازی و امکان فعالی

جعفر متقی در جلسه  نواب رئیسان  هئیت های ورزشی شهرستان میناب  گفت//وجود شبکه های مجازی و امکان فعالیت نامحدود در آنها بهترین فضا برای بیان تلاش‌ها، فعالیت‌ها، موفقیتها و دست آوردهای ورزشی بانوان  مینابی  است، البته استفاده از این امکانات بایستی هوشمندانه باشد تا نتیجه معکوس ندهد.

باحضور جعفر متقی جلسه نواب روسای بانوان هیات های ورزشی شهرستان میناب  برگزار  شد

به  گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب: جلسه هم اندیشی نواب روسای بانوان هیات های ورزشی و مربیان بانوان   شهرستان میناب با حضور متولی ورزش  شهرستان میناب  جعفر متقی،سرکار خانم  رویا وثوقی مسئول امور ورزش بانوان   اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب؛ با حضور  جعفر متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب  برنامه شش ماهه دوم سال   نودو هفت و برنامه های  هفته تربیت بدنی و ورزش   امور ورزش بانوان   این شهرستان تدوین گردید.

همچنین در این جلسه خانم وثوقی ، مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان میناب ٬گزارشی از فعالیت های ورزشی سه ماهه شهرستان ارائه و سپس هر یک از نواب روسای هیات ها و مربیان گزارش فعالیت ها و نظرات و پیشنهادات خود را جهت پیشرفت ورزش شهرستان  بیان نمودند.

در این نشست جعفر متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب ضمن ابراز خرسندی از عملکرد امور ورزش بانوان  شهرستان میناب با اشاره به برنامه های تدوین شده  نیمه دوم سال 97 و برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش بیان نمود: استعداد  و پتانسیل ورزش بانوان مینابی مانند آقایان مینابی در حدی است که  زمانی که این قشر از جامعه با فراغ بال به  ورزش روی اورده اند توانسته اند  ورزش استان  را تحت شعاع  خود قرار دهند .

متقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب با اشاره به حضور سه بانوی مینابی   سرکار خانم لیلا اختیاری عضو تیم های ملی بیس بال ،سرکار خانم فرزانه حیدری عضو تیم ملی والیبال نشته وسرکار خانم خادم عضو تیم ملی بازیهای بومی و محلی هفت سنگ بالا  از شهرستان میناب  امیدو تشویق  را در بین بانوان علاقمند به ورزش را بسیار نموده، وی با اشاره به عملکرد امور بانوان اداره ورزش و جوانان  شهرستان میناب و منسجم بودن  امور ورزش بانوان با  نواب رئیسان و هئیت های ورزشی عنوان نمود اعزام مکرر بانوان مینابی به مسابقات کشوری و استانی و برگزاری  منسجم  مسابقات ورزشی بانوان مینابی در سطح شهرستان باعث شده تا ما  دوباره شاهد رشد و بالندگی  ورزش بانوان   مینابی در سطح کلان ورزش  استان و کشور باشیم.

وی ادامه داد: ورزش بانوان  میناب  از محوریت های  کاری اداره ورزش و جوانان شهرستان   البته با حمایت اداره کل   ورزش و جوانان   استان هرمزگان  بوده و خواهد بود واما بانوان   مینابی برای نمایش موفقیت های خود بایستی تعامل بیشتری با رسانه ها داشته باشند.

وی افزود: دنیای امروز دنیای رسانه است، وجود شبکه های مجازی و امکان فعالیت نامحدود در آنها بهترین فضا برای بیان تلاش‌ها، فعالیت‌ها، موفقیتها و دست آوردهای ورزشی بانوان  مینابی  است، البته استفاده از این امکانات بایستی هوشمندانه باشد تا نتیجه معکوس ندهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب  سپس با اشاره به  فعالیت  کانال  پیام رسان سروش اداره ورزش و جوانان و  پایگاه اطلاع رسانی  اینترنی  این اداره  به عنوان یک شبکه اجتماعی مرجع در ورزش   شهرستان میناب  و ورزش استان  افزود : اداره ورزش و جوانان  شهرستان میناب  این امادگی را دارد  تا در کنار امور ورزش بانوان و نواب رئیسان هئیت های ورزشی دومین شهرستان پهناور و پرجمعیت   استان هرمزگان موفقیت های ورزشی بانوان در بعد قهرمانی  را از طریق این پایگاه های خبری منعکس نماید.

متقی  در بخش دیگری از صحبت‌هایش با تاکید بر تعامل صورت گرفته شده بین اداره ورزش و جوانان شهرستان و امور ورزش بانوان   اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: امور ورزش بانوان و  نواب رئیسان هئیت های ورزشی میناب باید  شناخته شوند و این کار میسر نمی شود مگر با فعالیت و تلاش و تعامل با اداره ورزش و جوانان .

متقی با اشاره  به شرایط خاص فرهنگی کشور و استان و شهرستان میناب عنوان نمود، بانوان  مینابی  باید تلاش نمایند  تا این موضوع درصدر کاری امور ورزش بانوان  و نواب رئیسان هئیت های ورزشی شهرستان قرار  گیردتا بیشتر و بهتر  در جامعه شهرستان  و استان  دیده شوند   و این مهم بایستی با حمایت امور ورزش بانوان  و توسط شما نواب رئیسان مطرح و پیگیری شود و  اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب حمایت های لازم را انجام خواهد داد...

متقی گفت: برای برگزاری دوره های آموزشی مخصوص نواب رئیسان بانوان با هماهنگی با بخش اموزش  اداره کل ورزش و جوانان و این اداره در نیمه دوم سال آینده خبر داد و افزود : دوره های آموزشی در گذشته هم وجود داشته ولی   ما سعی خواهیم نمود در  دوره های اتی کلاس های   اموزشی    ورزش بانوان  مینابی    را به صورت جامع تر توسط کمیته  اموزش  اداره کل و با استفاده از حمایت های هئیت های ورزشی  استان و شهرستان  برای نواب رئیسان برگزار نمایئم.

در بخش دیگری از این جلسه متقی  ضمن تقدیر از موفقیت های بانوان در عرصه ورزش قهرمانی افزود: نواب رئیسان بانوان همیشه تلاش کرده اند تا ورزش بانوان را با اقتدار نمایش دهند که قابل تقدیر است.

درپایان  سرکار خانم وثوقی   مسئول امور ورزش بانوان شهرستان  میناب گفت: موفقیت های ورزشی بانوان   مینابی با  حضوردر مسابقات برون مرزی و  داخلی  استان و شهرستان  توانسته جایگاه ورزش بانوان   مینابی را بالا ببرد.

 و ی ابراز امیدواری کرد که با تلاشهای نواب رئیس بانوان   و تعامل با هئیت های ورزشی  استان این موفقیت ها  استمرار داشته باشد . موفقیت های بانوان مینابی و ایستادن بر سکوهای قهرمانی می تواند پیام بزرگی   را  به جامعه بانوان شهرستان و استان داشته باشد.

سرکارخانم وثوقی  ادامه داد: نائب رئیسان بانوان  برای ارتقا سطح ورزش بانوان مینابی  بایستی در جهت کسب  شناخته   شدن   در  ورزش استان  تلاش نمایند، در این زمینه اداره ورزش و جوانان شهرستان با حمایت اداره کل ورزش و جوانان  استان تلاش نائب رئیسان زن هئیت های   ورزشی شهرستان به موفقیت هایی که شایسته ظرفیت بانوان ورزشکار مینابی  است دست پیدا نخواهد کرد. از همه شما نواب رئیسان که زحمات بی دریغی برای به ثمر رسیدن ورزش بانوان داشته اید تشکر می نماییم.