تیزر کراس‌اور Elseworlds (دنیاهای دیگر) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتیزر کراس‌اور Elseworlds (دنیاهای دیگر)

بیاتومگ – شبکه سی دبلیو تیزری برای کراس‌اور امسال ارو وِرس تحت کراس‌اور Elseworlds (دنیاهای دیگر) منتشر کرده است. کراس‌اور امسال با حضور کاراکترهایی از سریال‎های ارو وِرس از جمله سریال Arrow (ارو) و The Flash (فلش) و Supergirl (سوپرگرل) می‌باشد و امسال بر عکس سال‌های گذشته، کاراکترهای سریال Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) حضور نخواهند داشت.

کراس‌اور امسال ارو ورس امسال تنها در سه شب از شبکه سی دبلیو پخش خواهد شد. گرچه کاراکترهای اصلی سریال‌های فلش، سوپرگرل و ارو در این کراس‌اور حضور دارند اما رویداد امسال با حضور مهمانانی ویژه خواهد بود. یکی از آنها، تایلر هوچلین در نقش سوپرمن می‌باشد.

اما کراس‌اور ارو ورس برای اولین بار به شهر گاتهام می‌رود. به جای اینکه آنها با بروس وین/بتمن ملاقات کنند، با بت‌وومن با بازی روبی رز آشنا خواهند شد. به دنبال حضور روبی رز در نقش بت‌وومن در این کراس‌اور، سریال Batwoman (بت‌وومن) قرار است در سال ۲۰۱۹ از شبکه سی دبلیو پخش شود. کراس‌اور دنیاهای دیگر در روزهای دوشنبه ۱۹ آذر، سه شنبه ۲۰ آذر و چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ (۹، ۱۰ و ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸) پخش خواهد شد. این تیزر اشاره‌ای به سوپرمن در لباس مشکی‌اش نیز دارد.

تیزر کراس‌اور Elseworlds (دنیاهای دیگر)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تیزر کراس‌اور Elseworlds (دنیاهای دیگر) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.