تیزر سریال Miracle Workers (معجزه‌گرها) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتیزر سریال Miracle Workers (معجزه‌گرها)

بیاتومگ – در اولین تیزر منتشر شده برای سریال Miracle Workers (معجزه‌گرها) محصول شبکه تی‌بی‌اس، استیو بوشمی در نقش خدا ظاهر می‌شود. این تیزر را در زیر می‌توانید با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید. این سریال محدود ساخته سایمون ریچ و بر اساس یکی از کتاب‌های خودش به نام کتاب What in God’s Name است که در سال ۲۰۱۲ به چاپ رسیده بود.

در این کتاب، بهشت همانند یک شرکت فرض شده، شرکتی که با مشکلاتی همچون بدهی‌های بسیار زیادی به دلیل ناکارامدی مدیر عامل خود یعنی خدا روبه‌رو است، مدیر عاملی که به جای سرنوشت بشریت، شیفته و گرفتار چیزهای دیگر شده است. داستان بیشتر بر محوریت برنامه خدا برای بازنشسته شدن است که به معنای خلاص شدن از دست زمین و همه کسانی که بر روی آن زندگی می‌کنند، می‌باشد.

در همین حین، دو فرشته به نام‌های کریگ با بازی دنیل ردکلیف و الیزا با بازی جرالدین ویسواناتان از حوزه معجزه‌ها وارد می‌شوند و تلاش دارند تا قادر مطلق را قانع سازند تا آخرالزمان را متوقف سازد. این سریال محدود دارای هفت قسمت خواهد بود. پخش سریال محدود و کمدی معجزه‌گرها از روز چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ (۱۲ فوریه ۲۰۱۹) از شبکه تی‌بی‌اس شروع خواهد شد.

تیزر سریال Miracle Workers (معجزه‌گرها)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تیزر سریال Miracle Workers (معجزه‌گرها) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.