تصویر فصل ۵ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتصویر فصل ۵ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)

بیاتومگ – سم کلفلین قرار است به جمع بازیگران فصل ۵ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) اضافه شود و در همین راستا، تصویری از کاراکتر وی منتشر شده است. ممکن است این کاراکتر جدید که در تصویر زیر دیده می‌شود، نوعی دشمن برای تامی شلبی با بازی کیلیان مورفی و بقیه خانواده شلبی باشد.

در فصل جدید سریال پیکی بلایندرز شاهد تغییری در این سریال درام گنگستری خواهیم بود، چراکه تامی شلبی اکنون یک مقام منتخب است و مطمئنا در این فصل، شاهد گذار وی به نوعی متفاوت از گنگستر خواهیم بود. این همچنین، به نوعی یک شروع تازه برای سریال می‌باشد چراکه با قرار دادن رییس خانواده شلبی در نقشی عمومی‌تر، چرخشی هوشمندانه در برند معمول خلافکاری و شرارت‌های خانواده شلبی ایجاد می‌نماید.

کاراکتری که سم کلفلین در این فصل بازی خواهد کرد، یک سیاستمدار است که نقش بسیار بزرگی در آینده این عضو جدید و منتخب پارلمان یعنی تامی شلبی و همچنین انگلستان دارد. اکنون، تصویری از وی منتشر شده و با توجه به این تصویر تازه، می‌توان احتمال داد که در فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز، این کاراکتر قرار است مشکلات زیادی را برای شلبی‌ها ایجاد نماید.

همانطور که گزارش شده بود، این تصویر به خوبی نشان می‌دهد که کاراکتر سم کلفلین یک سیاستمدار قدرتمند است. و در عین حال، چیز زیادی را در مورد این شخصیت بازگو نمی‌کند تا داستان فاش نشود. در فصل گذشته، کاراکتر الفی سالومونز با بازی دیدنی تام هاردی از سریال کنار رفت و در همین راستا، شاهد حضور کاراکترهایی تازه در این فصل جدید خواهیم بود. علاوه بر کلفلین، برایان گلیسون و آنا تیلور-جوی دیگر بازیگرانی هستند که به جمع بازیگران فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز اضافه شدند. انتظار می‌رود که فصل پنجم سریال در سال ۲۰۱۹ پخش شود.

تصویر فصل ۵ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)

سم کلفلین - فصل 5 سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)
سم کلفلین – فصل ۵ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)

نوشته تصویر فصل ۵ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.