تصویر تازه فیلم Hellboy (پسر جهنمی) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتصویر تازه فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

بیاتومگ – در جدیدترین تصویر منتشر شده برای فیلم Hellboy (پسر جهنمی)، دیوید هاربر در ظاهر یک پسر جهنمی آسیب‌دیده از جنگ و نبرد دیده می‌شود. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید. فیلم پسر جهنمی قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ (۱۲ آپریل ۲۰۱۹) به اکران در بیاید.

به طور کل، این فیلم، سومین فیلم سینمایی از کاراکتر پسر جهنمی است که قرار است به اکران دربیاید. این فیلم با بازی دیوید هاربر در نقش اصلی و کارگردانی نیل مارشال می‌باشد. این فیلم، اولین فیلم پسر جهنمی است که خالق خود کاراکتر پسر جهنمی یعنی مایک میگنولا مسئولیت نوشتن فیلمنامه آن را برعهده دارد.

در این فیلم، پسر جهنمی در برابر بلاد کویین با بازی میلا یوویچ قرار خواهد گرفت، یک ساحره باستانی که تشنه انتقام گرفتن از بشر می‌باشد. بنابر گفته‌های سازندگان، انتظار می‌رود که این فیلم، فیلمی هیولایی، ترسناک و فراطبیعی و دارای رده سنی بزرگسالان باشد. البته همانند کتاب‌های کمیک، این فیلم خالی از کمدی و شوخ طبعی نخواهد بود. دیگر بازیگران فیلم پسر جهنمی شامل دنیل دای کیم در نقش بن دایمیو، ایان مک‌شین در نقش پروفسور بروم، ساشا لین، پنه لوپه میشل و برایان گلیسون می‎باشد.

تصویر فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

دیوید هاربر - فیلم Hellboy (پسر جهنمی)
دیوید هاربر – فیلم Hellboy (پسر جهنمی)

نوشته تصویر تازه فیلم Hellboy (پسر جهنمی) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.