تشییع پیکر حجت‌الاسلام محمد تولایی در مشهد ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتشییع پیکر حجت‌الاسلام محمد تولایی در مشهد ۱۳۹۷/۰۶/۳۰

تشییع پیکر حجت‌الاسلام محمد تولایی  در مشهد
۱۳۹۷/۰۶/۳۰
Image result for ‫تشییع پیکر حجت‌الاسلام محمد تولایی  در مشهد‬‎Image result for ‫تشییع پیکر حجت‌الاسلام محمد تولایی  در مشهد‬‎

به گزارش «شیعه نیوز»، حجت الاسلام محمد تولایی، طلبه مشهدی که چند روز پیش توسط فردی ناشناس به ضرب چاقو مجروح شده بود، قبل از نماز ظهر امروز و در ساعت 12 درگذشت.

این طلبه که در مدرسه علمیه نورالرضا(ع) تحصیل می کرد، روز پنجشنبه مورخ 15 شهریور 97 در حوالی این مدرسه در حالی که سوار بر پیکان خود بوده، توسط فردی ناشناس به ضرب چاقو در قسمت نزدیک قلب مجروح شده و به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شده است.

این طلبه جوان پس از امور اولیه و ادامه روند درمانی، دچار مشکلی در قسمت قلب می شود و به همین علت به منظور عمل جراحی قلب باز به بیمارستان قائم(عج) مشهد منتقل می گردد که پس از عمل به هوش نیامده و سرانجام ظهر امروز درگذشت.

خبرگزاری حوزه درگذشت این طلبه جوان را به خانواده او تسلیت عرض می کند و علو درجات را برای آن مرحوم از خداوند متعال مسئلت می نماید.

تشییع پیکر طلبه مضروب مشهدی
همچنین به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیکر طلبه مضروب مشهدی با حضور مردم مشهد تشییع شد.
پیکر حجت‌الاسلام محمد تولایی طلبه مضروب مشهدی که نیمه شهریورماه امسال توسط فردی ناشناس مضروب شده بود روز سه‌شنبه دارفانی را وداع گفت و روز چهارشنبه توسط مردم ولایتمدار وعاشقان اباعبدالله‌(ع) تشییع و به خاک سپرده شد.