تریلر نهایی فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتریلر نهایی فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند)

بیاتومگ – کمپانی آناپورنا در ماه سپتامبر تریلر رسمی فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند) را منتشر کرد و اکنون با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم، تریلر نهایی این فیلم را منتشر نموده است. در طی تمام این تریلر، یک آهنگ آراندبی کلاسیک نواخته می‌شود. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

این فیلم ساخته بری جنکینز، سازنده فیلم Moonlight (مهتاب)، می‎باشد. فیلم اگر خیابان بیل می‎توانست صحبت کند بر اساس رمانی به همین نام نوشته جیمز بالدوین و محصول سال ۱۹۷۴ است و در واقع توسط بری جنکینز در دوره زمانی میان اولین فیلمش در سال ۲۰۰۸ یعنی فیلم Medicine for Melancholy (دوایی برای مالیخولیا) و فیلم مهتاب در سال ۲۰۱۶ نوشته شده است. فیلم اگر خیابان بیل می‎توانست صحبت کند قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

داستان فیلم بر محوریت زنی ۱۹ ساله از منظقه هارلم شهر نیویوک به نام کلمنتاین ریورز ملقب به تیش با بازی کیلی لین می‎باشد که عاشق مجسمه‎ساز رو به موفقیتی به نام آلونزو هانت ملقب به فونی با بازی استیون جیمز می‎شود. با این حال، زمانی که فونی به اشتباه به تجاوز جنسی متهم و به زندان فرستاده می‎شود، همه چیز به تیش وابسته است تا قبل از اینکه دیر بشود، بی‎گناه بودن نامزدش را ثابت نماید.

تریلر فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تریلر نهایی فیلم If Beale Street Could Talk (اگر خیابان بیل می‌توانست صحبت کند) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.