تریلر فصل ۵ سریال Luther (لوتر) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتریلر فصل ۵ سریال Luther (لوتر)

بیاتومگ – تریلری برای فصل ۵ سریال Luther (لوتر) منتشر شده که در زیر می‎توانید آن را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. در سال ۲۰۱۵، قسمت ویژه دو بخشی از سریال لوتر پخش شد که فکر می‎شد، این قسمت ویژه به عنوان پایانی برای سریال به کار گرفته شده و از آن زمان، داستان سربازرس جان لوتر متوقف باقی مانده است.

البته، این پایان سریال نبود چراکه خالق سریال و نویسنده نیل کراس حدود یک سال پیش اعلام کرد که داستان‎های زیادی از لوتر باقی مانده و علاوه بر قسمت‎های تازه‎ای از سریال که در اوایل سال ۲۰۱۸ فیلمبرداری شده بود، او انتظار دارد که یک فیلم سینمایی از این کاراکتر نیز ساخته شود.

بحث و جدل با شور و اشتیاق سرسختانه نیل کراس برای این سریال بسیار دشوار است چراکه این سریال، فرصت همکاری با ادریس آلبا و بازگو کردن داستان‎های تیره‎ای در مورد پلیسی در مواجه با شنیع‎ترین جنایات قابل‎تصور را برای او فراهم آورده است. ادریس آلبا برای به تصویر کشیدن کاراکتر جان لوتر بسیار مورد ستایش و تحسین قرار گرفته و با وجود اینکه در سال‎های اخیر، در فیلم‎های زیادی به نقش‎آفرینی پرداخته اما همچنان کاراکتر لوتر برای او به اندازه‎ای جذاب و باارزش بوده که قرار است آن را بیشتر بازی کند.

تاکنون، جزییات و مطالب در مورد فصل پنجم سریال لوتر بسیار اندک بوده و این تریلر نیز چیز زیادی را نمایان نمی‎سازد. هنوز تاریخ پخشی برای فصل پنجم سریال لوتر اعلام نشده اما مطمئنا، این فصل در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

تریلر فصل ۵ سریال Luther (لوتر)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تریلر فصل ۵ سریال Luther (لوتر) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.