تریلر فصل ۳ سریال The Grand Tour (گرند تور) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانتریلر فصل ۳ سریال The Grand Tour (گرند تور)

بیاتومگ – تریلری برای فصل ۳ سریال The Grand Tour (گرند تور) منتشر شده که در آن، ماجراجویی‌های خودرویی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند ادامه پیدا می‌کند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت دانلود یا مشاهده نمایید. پس از رخ دادن نزاع با کمپانی بی‌بی‌سی، این سه نفر در سال ۲۰۱۶ این برند خودرو محور خود را به کمپانی آمازون آوردند.

حال پس از فصل ۱ و ۲، بیننده‌ها منتظر فرا رسیدن فصل سوم این مجموعه خودرویی در ژانویه سال ۲۰۱۹ می‌باشند. در پایان فصل دوم سریال گرند تور، این سه نفر راه‌های مختلفی را برای پایان دادن به گرسنگی جهانی با استفاده از خودرو به کار گرفتند. و به طور معمول، همه کارهای آنها یک شکست کامل بود.

فصل دوم سریال همچنین با تصادف هموند نیز برجسته‌تر شد. تصادف او تا حدی بود که در بخش عظیمی از فصل او صدمه‌دیده بود. در این تریلر جدید برای فصل سوم سریال گرند تور، در ابتدا ریچارد هموند تلاش دارد تا یک پیکاپ را از روی یک پل چوبی زهوار در رفته عبور دهد، پلی که عرضش اندکی بزرگتر از عرض ماشین می‌باشد و مطمئنا زمانی که این سه نفر در “جاده مرگ” در بولیوی در حال رانندگی هستند، یکی از مهیج‌ترین قسمت‌های فصل سوم خواهد بود.

پخش فصل سوم سریال گرند تور از روز جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ (۱۸ ژانویه ۲۰۱۹) شروع خواهد شد.

تریلر فصل ۳ سریال The Grand Tour (گرند تور)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته تریلر فصل ۳ سریال The Grand Tour (گرند تور) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.