برگزاری کلاس های طرح اوقات فراغت در شهرستان میناب | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانبرگزاری کلاس های طرح اوقات فراغت در شهرستان میناب

برگزاری کلاس های ورزشی  تابستان در قالب طرح اوقات فراغت در شهرستان میناب

با فرا رسیدن  فصل تابستان و تعطیلی مدارس ثبت نام کلاس های اوقات فراغت در رشته های ورزشی در شهرستان میناب  از اول تیر ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب: همزمان با فصل تابستان و تعطیلی مدارس ریئس اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب از برگزاری کلاس های اوقات فراغت در رشته های ورزشی در این فصل خبر داد.

جعفر متقی افزود: همکاری هیاتهای ورزشی  شهرستان میناب همه ساله در فصل تابستان قابل تقدیر است ...

وی گفت : همه ساله هیئت های ورزشی زیر مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان  میناب این کلاس ها  را  بصورت رسمی از تاریخ 1 تیرماه 97 در رشته های (آقایان = فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، ووشو، کونگ فو، کاراته، تکواندو، شنا، جودو، ژیمناستیک، وزنه برداری، بدنسازی و پرورش اندام و کشتی) و (بانوان=فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، ووشو، کاراته، شنا، آمادگی جسمانی و ژیمناستیک) برگزار می شود اظهار داشت:علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با هماهنگی که با هئیت های  زیر مجموعه انجام شده  به اداره ورزش و جوانان مراجعه مراجعه نمایند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  میناب  گفت: بیش از 20 کلاس آموزشی در رشته های مختلف ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار می شود.

متقی  اظهار کرد: همه ساله، با فرا رسیدن فصل تابستان، کلاس های مختلفی توسط هیأت های زیر مجموعه اداره ورزش و جوانان،در راستای آموزش رشته های مختلف ورزشی به   ورزشکاران  و دانش آموزان برگزار می گردد.

وی ادامه داد:در سالجاری همانند سال های گذشته از متقاضیان برای حضور در این کلاس ها ثبت نام به عمل آمده که آمار کلاس ها برای نخستین بار به بیش از 20 کلاس در شهر میناب  افزایش یافته   که تعدا  بیمه شدگان ورزشی   این اداره از اول تیر ماه تا کنون بیش از 300نفر  بیمه شده در طرح اوقات فراغت در شهر میناب،100بیمه شده در بخش توکهور و هشت بندی،بیش از 150 بیمه شده در بخش سندرک و  بندزرک و بیش از 150 نفر   در   بخش مرکزی  شهرستان میناب  تحت پوشش  بیمه خدمات  ورزشی فدراسیون پزشکی و ورزشی قرار گرفته اند.

متقی  با بیان اینکه در رشته های فوتبال و والیبال با ورود مدارس مختلف و باشگاه ها،شاهد تعدد کلاس آموزشی هستیم، توضیح داد: در رشته فوتبال با صدور مجوز برای 2 مدرسه فوتبال و در رشته والیبال با صدور مجوز برای   هئیت   والیبال شهرستان جهت راه اندازی کلاس های طرح اوقات فراغت این رشته و باشگاه شاهد آموزش تخصصی رشته های مربوطه در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان به بانوان  و آقایان هستیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود از برنامه ریزی مدون هیأت های ورزشی برای استفاده بهینه از توان مربیان مجرب و دارای مدرک بومی و مینابی از فدراسیون های مربوطه خبر داد ...