اولین تریلر فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاناولین تریلر فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول)

بیاتومگ – کمپانی دیزنی اولین تریلر رسمی از فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) را منتشر نموده است. این فیلم، اقتباسی سینمایی از مجموعه کتاب‌هایی فانتزی و ماجراجویی به همین نام می‌باشد که توسط ایون کولفر در سال ۲۰۰۱ خلق شده بود. این مجموعه کتاب تاکنون شامل هشت کتاب است که در طی یازده سال به چاپ رسیده‌اند.

تقریبا از همان زمان به چاپ رسیدن اولین کتاب این مجموعه، ساخت نسخه سینمایی از آن در دست توسعه بوده است. کمپانی دیزنی و واینستون به طور مشترک بر روی این پروژه کار می‌کردند، اما به دنبال رسوایی آزار و اذیت جنسی هاروی واینستون در سال گذشته میلادی، دیزنی راه خود را از این کمپانی جدا کرد و همین سبب شد تا پروژه آرتمیس فاول با سرعت بیشتری در مسیر توسعه حرکت نماید.

فیلمنامه فیلم آرتمیس فاول توسط کانر مک‌فرسون نوشته شده و بر اساس اولین رمان این مجموعه کتاب‌ها است. این فیلم، داستان یک نابغه دوازده ساله و با شجره‌نامه‌ای طولانی از جنایتکارهای باهوش و ماهر به نام آقای آرتمیس فاول با بازی فردیا شاو را بازگو می‌کند. داستان فیلم، آرتمیس را دنبال می‌کند که خرد خود را با یک نژاد پنهان از پری‌ها به رقابت می‌گذارد، پری‌هایی که ممکن است با ناپدید شدن پدرش مرتبط باشند. در عوض، این کار او را رو در روی هولی شورت با بازی لارا مک‌دونل قرار می‌دهد، یک الف و اولین کاپیتان زن ال‌ای‌پی ریکون، که بخش شناسایی ال ای پی یا پلیس عناصر پایین‌تر می‌باشد و همچنین فرمانده روت با بازی جودی دنچ که فرمانده سرسخت ال‌ای‌پی ریکون است.

دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل، نونسو آنوزی در نقش بادیگارد آرتمیس به نام دومووی بوتلر، جاش گد در نقش دوارف کلپتومانیاک به نام مولچ دیگامس و هونگ چاو در نقشی نامشخص می‌باشد. کارگردانی فیلم آرتمیس فاول در دستان کنت بارنا می‌باشد. فیلم آرتمیس فاول قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

نوشته اولین تریلر فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.