ان هتوی، دیو پتل و تعداد دیگری به سریال Modern Love (عشق مدرن) پیوستند | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانان هتوی، دیو پتل و تعداد دیگری به سریال Modern Love (عشق مدرن) پیوستند

بیاتومگ – کمپانی آمازون اعلام نموده که قرار است سریالی مجموعه‌ای تحت عنوان Modern Love (عشق مدرن) بسازد که با حضور افراد بسیار بزرگ و مشهوری در جلوی و پشت دوربین می‌باشد. این سریال مجموعه‌ای بر اساس ستونی به همین نام از روزنامه نیویورک تایمز می‌باشد که به روابط، عشق و ارتباط انسانی می‌پردازد.

برخی از نام‌های پرآوازه حاضر در این سریال پیش‌روی کمپانی آمازون شامل ان هتوی، دیو پتل، تینا فی، اندی گارسیا و جان اسلاتری می‌باشد. سریال عشق مدرن به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی جان کارنی است و احتمالا به بررسی لذت‌ها و رنجش‌های عشق خواهد پرداخت. مطمئنا با این تعداد بازیگر بزرگ و محبوب، هر کدام از آنها بخشی از توجه‌ها را در دست خواهند داشت.

کری بیشی - سریال The Romanoffs (رومانوف‌ها)
کری بیشی – سریال The Romanoffs (رومانوف‌ها)

کمپانی آمازون علاوه بر این بازیگران مطرح و بزرگ، چندین کارگردان چشمگیر و مطرح را به خدمت گرفته تا کارگردانی قسمت‌های جداگانه و تکی سریال مجموعه‌ای عشق مدرن را برعهده بگیرند. علاوه بر کارنی، شارون هورگان و امی روسام کارگردانی برخی از قسمت‌های سریال را در دست خواهند داشت.

دیگر بازیگران این سریال شامل کاترین کینر، کریستین میلیوتی، برندون ویکتور دیکسون، اولیویا کوک، اندرو اسکات، جولیا گارنر، شیا ویگهام، گری کار، سوفیا بوتلا و جان گلاگر جونیور می‌باشد. در حال حاضر، تاریخ پخشی برای این سریال اعلام نشده است.

نوشته ان هتوی، دیو پتل و تعداد دیگری به سریال Modern Love (عشق مدرن) پیوستند اولین بار در بزرگترین پایگاه خبری فیلم و سریال »» Bia2Mag. پدیدار شد.