اعطای نشان فتح یک به امیر دریادار حبیب‌الله سیاری از سوی فرمانده معظم کل قوا ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاناعطای نشان فتح یک به امیر دریادار حبیب‌الله سیاری از سوی فرمانده معظم کل قوا ۱۳۹۷/۰۶/۱۸


اعطای نشان فتح یک به امیر دریادار حبیب‌الله سیاری از سوی فرمانده معظم کل قوا 
      ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
Image result for ‫اعطای نشان فتح یک به امیر دریادار حبیب‌الله سیاری‬‎
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده‌ ارتش جمهوری اسلامی ایران، به پاس خدمات شایسته به دریافت نشان درجه‌ یک فتح از سوی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مفتخر گردید.
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده‌ ارتش جمهوری اسلامی ایران، به پاس خدمات شایسته و صیانت از مرزهای آبی کشور و دریای عمان و حفظ منافع ملی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های آزاد و اهتمام به نوسازی تجهیزات و آبادانی سواحل مکران در مدت تصدی فرماندهی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دریافت نشان درجه‌ یک فتح از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مفتخر گردید.
این نشان در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش که صبح روز گذشته با حضور فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر برگزار شد، بر سینه دریادار سیاری نصب شد.
نشان فتح سمبلی از فتح خرمشهر
به گزارش فارس، طرح نشان فتح از 3 برگ درخت نخل و گنبد مسجد جامع خرمشهر و نیز پرچم جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است.
نشان فتح در 3 درجه است که به عنوان سمبل عملیات پیروزمندانه رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر انتخاب شده است تا به فرماندهان موفق و پیروز نیروهای مسلح اهدا شود.