ازبرترین های ورزشی شهرستان میناب در سطوح ملی ،کشوری تجلیل شد | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانازبرترین های ورزشی شهرستان میناب در سطوح ملی ،کشوری تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب:در مراسمی با حضور، دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان،علی خواجه فینی معاون   امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان  نخعی معاون استاندار  و فرماندار شهرستان میناب و رئیس اداره ورزش و جوانان میناب و مدیران ارشد  شهرستان میناب  از ورزشکاران ،مدال آوران ملی پوش،هئیت های برتر ،هئیت های ورزشی ،داوران برتر کشوری و استانی به همراه مربیان استانی و کشوری و پیش کسوتان  ورزشی  این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب: غلامعلی دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در مراسم تجلیل از ورزشکاران ومدال آوران ملی پوش شهرستان میناب گفت: شهرستان میناب یکی از مهم ترین قطب های ورزشی استان بشمار می آید.

وی افزود: در چند سال اخیر باحمایت مسئولین استان و نیز وزارت ورزش و جوانان، اعتبارات ویژه ای برای توسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان از محل اعتبارات شرکت ملی نفت، ماده180 وسایر اعتبارات کشوری درنظر گرفته شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان تصریح کرد: با همکاری فرماندار ویژه این شهرستان، 0/27 درصد از محل مالیات بر ارزش افزوده جهت تکمیل سالن های ورزشی روستاهای چراغ آباد، دهو، راونگ، نخل ابراهیمی، کلاهی و کرگان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران این پرژه ها نیز انتخاب شده اند گفت: پیمانکاران نسبت به تکمیل این چند پروژه اقدام خواهد کرد و امیدارم که این پروژه ها در هفته دولت یا هفته تربیت بدنی و ورزش به بهره برداری برسند.

ورزشکاران مینابی قابلیت درخشیدن در عرصه جهانی را دارند

ابوذر مهدی نخعی، فرماندار شهرستان میناب نیز در این مراسم بیان داشت: دوران جوانی یکی از بهترین دوران های زندگی هرانسان است و توجه به نوجوانان و جوانان یک ضرورت است.

وی با اشاره به اینکه دوران جوانی پر از نشاط و انرژی است گفت: امروز ورزش برای جوانان تنها جنبه‌ی سلامتی ندارد بلکه ورزش تبدیل به اشتغال و راهی برای کسب ثروت شده است.

معاون استاندارهرمزگان در دومین شهرستان پهناور و پرجمعیت استان هرمزگان (میناب)با بیان اینکه درسال گذشته شاهد افتخارات زیادی درحوزه ورزش در شهرستان بوده‌ایم و جامعه ورزش میناب نیاز به تقویت دارد. تصریح کرد: اگر جامعه ورزش میناب از امکانات محروم هستند این موضوع خاص میناب نیست

وی افزود: اگر بیایم امکانات شهرستان را از لحاظ ورزشی تقویت کنیم وزرشکاران مینابی با استعدادی که دارند قابلیت درخشیدن در عرصه جهانی را دارند.

 ورزشکاران مینابی در سال گذشته افتخارات خوبی در سطح ملی کسب کرده اند

جعفر متقی، رئیس اداره ورزش و جوانان میناب نیز در این مراسم گفت: سال1396با تمام کمبود ها برای ورزش شهرستان میناب گذشت و ورزشکاران مینابی افتخارات خوبی را در سطح ملی کسب کردند.

وی افزود: این افتخارات حاصل تلاش هیات های ورزشی و ورزشکاران بوده که با کمترین امکانات بیشترین افتخار را برای این شهرستان در سطح استان کسب کرده اند.

متولی ورزش  شهرستان میناب اظهار داشت: ورزشکاران مینابی درسال گذشته توانستند 46 مقام قهرمانی، نایب قهرمانی و سومی کشوری و نیز 146 قهرمانی در سطح استانی را از آن خود نمایند.

در پایان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی جوایز و هدایای  برترین های ورزشی  سال 96 توسط مسئولین حاضر به  ملی پوشان و قهرمانان و برترین های ورزشی  اهداء شد...