ارایه خدمات مشاوره ای غیرانتفاعی به دانشجویان محترم | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفانارایه خدمات مشاوره ای غیرانتفاعی به دانشجویان محترم

با سلام ، دانشجویان و محققان عزیز.. لطفا سفارشات خودتان را به آدرس  ایمیلهای ذیل و یا  در فرم تماس با ما در وبلاگ  بهمراه آدرس ایمیل یا تلگرام و یا شماره موبایل یا تلفن خود  ارایه فرمایید....با تشکر.

  گروه آموزشی و پژوهشی کارن تیمی از پژوهشگران حوزه های مهندسی و مدیریت و علوم اجتماعی سعی در کمک به پیشرفت و توسعه و افزایش قابلیتهای علمی و پژوهشی دانشجویان و پژوهشگران کشور عزیزمان ایران را دارد. تمام خدمات این گروه مجانی است و مبالغ ناچیز دریافتی (حداکثر سه هزار تومان) بیشتر خرج نگهداری از سیستم و کمک به کودکان بی سرپرست خواهد شد. 

اعضاء این تیم که برخی از اساتید جوان دانشگاههای کشورمان میباشند بصورت مجازی از طریق محیط وب و با استفاده از این وبلاگ سعی در ارایه خدمات غیرانتفاعی به دانشجویان و پژوهشگران دارند.

خدمات ذیل توسط این گروه ارایه میشود:

1.مشاوره در جهت انتخاب موضوع پژوهشی ، پروژه، پایان نامه و رساله

2.مشاوره و یاری در جهت تدوین پروپوزال

3.مشاوره در جهت انجام تحلیل های آماری 

4.مشاوره در جهت نگارش فصول مختلف رساله ، پایان نامه و پروژه های دانشجویی و پژوهشی 

5. مشاوره در جهت انجام مطالعات پیمایشی 

6.مشاوره درجهت انجام مطالعات بازار

7.انجام کلیه مشاوره های مدیریتی، منابع انسانی، مدیریت استراتژیک، کارسنجی و زمان سنجی، طبقه بندی مشاغل، طراحی چارت سازمانی، ارزیابی عملکرد، مدیریت عملکرد وتمامی موضوعات مدیریتی و سازمانی 

با ما تماس بگیریدک کارشناسان ما در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات و سفارشات شما خواهند بود.

پست الکترونیک: karenmanagement@gmail.com

وبلاگ: http://karenmanagement.blogfa.com

تماس موبایل: 09197272876 

تلگرام: karenmanagementGroup@