احضار و بازداشت چند نفوذی در حوزه جمعیت / تجمع فرهنگیان مقابل دفتر سازمان ملل در حمایت از مردم مظلوم یمن ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاناحضار و بازداشت چند نفوذی در حوزه جمعیت / تجمع فرهنگیان مقابل دفتر سازمان ملل در حمایت از مردم مظلوم یمن ۱۳۹۷/۰۹/۰۶

احضار و بازداشت چند نفوذی در حوزه جمعیت
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶

Image result for ‫احضار و بازداشت چند نفوذی در حوزه جمعیت‬‎
افرادی که با اقدامات شبکه‌ای خود، در پوشش فعالیت‌های علمی اقدام به نفوذ در دستگاه‌های مختلف حاکمیتی و مانع آفرینی در برابر اجرای صحیح سیاست‌های کلی نظام در زمینه جمعیت کرده بودند، احضار و بازداشت شدند.
اخیرا یکی از نهادهای امنیتی کشور با همکاری دستگاه قضائی اقدام به برخورد با تعدادی از اساتید و مسئولان در حوزه جمعیت نموده است.
به گزارش مشرق، این افراد با اقدامات شبکه‌ای خود، در پوشش فعالیت‌های علمی اقدام به نفوذ در دستگاه‌های مختلف حاکمیتی و مانع‌آفرینی در برابر اجرای صحیح سیاست‌های کلی نظام در زمینه جمعیت نمودند.
طبق اطلاعات بدست آمده، در این خصوص دکتر م.ح پژوهشگر دوتابعیتی بازداشت و دکتر م.ع تاکنون چندین مرتبه احضار گردیده است.
این عناصر متهم به اقدام علیه امنیت کشور از طریق ارتباط و همکاری با موسسات برانداز، ایجاد انحراف و اختلال هدفمند در تصمیمات نهادهای سیاستگذار، آمارسازی، خروج اطلاعات از کشور و... می‌باشند.
این افراد با ایجاد شبکه‌ای گسترده در نهادهای بین‌المللی وابسته حکومت آمریکا، دفتر صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران، وزارت علوم، وزارت بهداشت، مرکز پژوهش‌های مجلس، سازمان برنامه و بودجه، مرکز آمار، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و... اقدام به ممانعت از تحقق صحیح سیاست‌های کلی نظام نمودند.

 تجمع فرهنگیان مقابل دفتر سازمان ملل در حمایت از مردم مظلوم یمن
Image result for ‫تجمع فرهنگیان مقابل دفتر سازمان ملل در حمایت از مردم مظلوم یمن‬‎

جمعی از فرهنگیان مناطق مختلف آموزش و پرورش شهر تهران صبح دیروز در حمایت از مردم مظلوم یمن، در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران، تجمع اعتراض‌آمیز برپا کردند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرهنگیان در این تجمع با سردادن شعار‌هایی علیه آمریکا و آل‌سعود، حمایت خود را از مردم مظلوم یمن نشان دادند.
در این تجمع فرهنگیان با در دست داشتن پلاکارد‌هایی با مضامین ضدآمریکایی و آل‌سعود شعار‌هایی در حمایت از مردم مظلوم یمن و محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی، آمریکا و آل‌سعود سر دادند.
آنها در شعار‌های خود همچنین خواستار توجه سازمان ملل متحد نسبت به ظلمی که این روز‌ها به مردم مظلوم یمن می‌شود، شدند.
فرهنگیان با قرائت بیانیه‌ای جنایت آل‌سعود و حمایت بی‌دریغ آمریکا از آنها را محکوم و به این رژیم اعلام کردند که این فجایع وحشیانه، جز رسوایی آنان در افکار مردم جهان و آشکار نمودن ترس و وحشت آنان از اسلام ناب محمدی (ص)، برایشان نتیجه‌ای دربر نخواهد داشت.
در این بیانیه همچنین آمده بود: ما فرهنگیان ضمن اعلام همبستگی با مردم غیور و مقاوم یمن اعلام می‌داریم که تا پای جان در جبهه حق علیه باطل خواهیم ایستاد و در هر کجای جهان که پرچمی برای حمایت و دفاع از ستمدیدگان برافراشته شود از آن حمایت خواهیم کرد.