اجرای طرح سنجش قامت و حرکت زنان و دختران روستای باغ گلان شهرستان میناب اجراء شد… | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاناجرای طرح سنجش قامت و حرکت زنان و دختران روستای باغ گلان شهرستان میناب اجراء شد…

اجرای طرح سنجش قامت و حرکت زنان و دختران روستای باغ گلان شهرستان میناب
طرح سنجش قامت و حرکت ویژه زنان و دختران روستایی شهرستان میناب ازسوی کارشناسان گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش وجوانان، استان هرمزگان سرکار خانم سحر رضایی و مسئول امور ورزش بانوان شهرستان میناب و بازرس امور باشگاه های بانوان میناب سرکار خانم بهرامی از روستای باغ گلان از روستاهای بخش بندزرک اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میناب:سرکار خانم سحر رضایی کارشناسان گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش وجوانان استان هرمزگان گفت:: طرح سنجش قامت و حرکت ویژه زنان و دختران روستایی استانهای هرمزگان در روستاهای شهرستانهای حاجی آباد،بندر لنگه ،رودان و شهرستان میناب در حال برگزارسی و اجراء می باشد...
وی گفت: این طرح از سوی وزارت ورزش و جوانان از سال 96 به کلیه استان‌ها ابلاغ شده و در راستای آن در تمامی استان‌ها اجرای سنجش قامت و حرکت ویژه زنان و دختران روستایی اجرا می‌شود که در استان هرمزگان در روستاهای این طرح از سال 96 با مصوبه وزارت خانه ورزش و جوانان کلید زده شده که در شهرستان میناب با حمایت سرکار خانم وثوقی مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان و مدیریت اداره ورزش و جوانان و دهیاران ساعی روستاهای شهرستان در حال اجراء می باشد.
:.
سرکار خانم رضایی افزود: این طرح در جهت رفع عارضه قامتی و ناهنجاری‌های حرکتی و تاثیر مثبت آن در زندگی زنان روستایی به صورت هماهنگ در شهرستان میناب انجام شد.
سحر رضایی خاطر نشان کرد: طرح سنجش قامت و حرکت ویژه زنان و دختران روستایی با انجام تست ناهنجاری‌های اندام فوقانی شامل شانه‌ها، سر، ستون فقرات و ناهنجاری‌های اندام تحتانی در بخش‌های پا، زانو و لگن صورت گرفت.