اجتماع دانشجویان انقلابی خوزستان در تأکید بر مطالبات مردم ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ | پورتال تفریحی و سرگرمی بروزفاناجتماع دانشجویان انقلابی خوزستان در تأکید بر مطالبات مردم ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

اجتماع دانشجویان انقلابی خوزستان در تأکید بر مطالبات مردم
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
Image result for ‫اجتماع دانشجویان انقلابی خوزستان در تأکید بر مطالبات مردم‬‎Image result for ‫اجتماع دانشجویان انقلابی خوزستان در تأکید بر مطالبات مردم‬‎
دانشجویان انقلابی خوزستان در مطالبه مشکلات مردم از مسئولین قوه قضاییه در مقابل ساختمان دادگستری استان خوزستان اجتماع کردند.
در خاتمه این اجتماع بیانیه‌ای توسط دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان قرائت شد. در ابتدای این بیانیه بر وحدت ملت و مسئولین در راستای فائق آمدن بر مشکلات و اجرای کامل عدالت تاکید شد.
همچنین تصریح شد: «لازم است که مسئولین دولتی با تکیه بر توان و استعداد جوانان مومن و انقلابی این مرز و بوم بر معضلات موجود چیره گردند. همچنین برخورد قاطع و سریع قوه قضائیه با عناصر فاسد و مخل در بخش‌های مختلف خصوصا بر هم‌زنندگان ثبات اقتصادی کشور موجب آرامش خاطر مردم و ثبات قدم‌های آنان می‌گردد.»
دانشجویان انقلابی و مطالبه‌گر خوزستانی در قطعنامه پایانی این تجمع اعلام کردند. ما جوانان انقلابی از مسئولین دولتی می‌خواهیم که با نصب‌العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب و با استفاده از نظرات کارشناسان و جوانان متخصص این آب و خاک، اتاق فکرهای دشمنان را ناکام گذارند.»
از ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران و نخبگان می‌خواهیم که با ورود جدی‌تر در کارزار جهاد تبیین توطئه‌های دشمنان در زمینه‌های جنگ روانی و رسانه‌ای را خنثی نمایند.»
دانشجویان در آخر ضمن حمایت قاطع از اقدامات اخیر دستگاه قضایی درجهت مبارزه با مفسدان اقتصادی، از قوه قضاییه خواستند تا با قدرت و سرعت در مسیر احقاق حقوق ملت حرکت کرده و گامی محکم در تحقق عدالت که از آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی است بردارد.